يکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ ,21 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: سپیده شاکریان در رقابت های ووشوی قهرمانی بانوان بزرگسال کشور که از روز گذشته در حال برگزاری است، توانست در سه فرم، مدال طلا رابه خود اختصاص دهد و برای استان افتخار آفرینی کند.
عباس شیبک در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود:  روز گذشته، در رقابت های ووشوی قهرمانی بانوان بزرگسال تالوکاران برتر رقابت های ووشوی قهرمانی بانوان بزرگسالان کشور در فرم های مختلف مشخص شدند.
وی با بیان اینکه رقابت های ووشوی قهرمانی کشور از روز گذشته در سالن دانشگاه جهاد کشاورزی محمدشهر کرج آغاز شده و ووشوکاران تمامی استان ها در دو بخش ساندا و تالو به مصاف هم رفتند، اظهار کرد: در روز اول، رقابت های فرم های مختلف بخش تالو به پایان رسید و سپیده شاکریان، ورزشکار استان توانست در هتریکی3مدال طلای فرمهای نن چوان، نن دائو و نن گوئن را کسب کند.
وی ادامه داد: دیروز سانداکاران نیز مبارزات مراحل نخست خود را برگزار کردند و امروز  پیکارهای نیمه نهایی و فینال خود را انجام می دهند.
شیبک با اشاره به اینکه در حال حاضر سپیده شاکریان، یاسر سالارزهی، محمدرضا ریگی، علیرضا ریکی پس از کسب موفقیت در مسابقات انتخابی، مجوز حضور در اردوی آماده سازی تیم ملی ووشوی کشور برای شرکت در مسابقات آسیایی جاکارتا را کسب کردند.
اعزام تیم ووشو سپاه سلمان استان برای شرکت در بازیهای هفته سوم و چهارم لیگ برتر ووشوی جوانان کشور
رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان در خبری دیگر گفت: فردا تیم ووشو سپاه سلمان استان برای شرکت در بازیهای هفته سوم و چهارم لیگ برتر ووشوی جوانان کشورکه در برابر تیم های هیئت اردبیل وهیئت لرستان ، برگزار خواهد شد، اعزام می شود.
وی خاطر نشان کرد: مسابقات به صورت متمرکز درآکادمی ووشو جمهوری اسلامی ایران و طی پنج شنبه و جمعه هفته چاری برگزار خواهد شد.
 
انتهای پیام//پ
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۱۹


ارسال