پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ,15 November 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۶
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان مطرح کرد
آغاز عملیات اجرایی دومین مدرسه خیری بانک مسکن در استان/بهره برداری از مدرسه خشت های مهربانی (1)
 
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس سیستان و بلوچستان گفت: صبح امروز کلنگ احداث یک مدرسه3کلاسه توسط بانک مسکن در روستای حسین آبادفلفلی شهرستان هامون به زمین زده شد.
علیرضا راشکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: این مدرسه سه کلاسه در 197متر مربع و با اعتباری بالغ بر 400میلیون تومان و به صورت صد درصدی توسط بانک مسکن احداث می شود.
وی ادامه داد: این مدرسه پس از مدرسه 6کلاسه شهرستان میرجاوه دومین فضای آموزشی است که توسط بانک مسکن در استان احداث می شود.
وی با اشاره به اینکه نام این مدرسه سه کلاسه شهدای بانک مسکن نامگذاری شده است، ابراز امیدواری کرد: این واحد آموزشی تا آغاز سال تحصیلی آینده تکمیل به به بهره برداری برسد.
بهره برداری از مدرسه خشت های مهربانی(1) طی روزهای گذشته
این مقام مسئول در خبر دیگری گفت: با مشارکت پرسنل اداره کل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان مدرسه 2 کلاسه روستای عشایری نوک آباد صالح از توابع شهرستان زاهدان با نام خشت های مهربانی(1)طی روزهای گذشته افتتاح و به بهره برداری رسید.
وی اظهار کرد: این واحد آموزشی 2 کلاسه با زیر بنای آموزشی 72 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر 750 میلیون ریال احداث شده است که مبلغ 250 میلیون ریال آن با مشارکت پرسنل اداره کل نوسازی مدارس سیستان و بلوچستان از حقوق شخصیشان جمع آوری شده و با احداث این مدرسه حدود 70 دانش آموز روستای عشایری نوک آباد صالح از نعمت فضای آموزشی استاندارد بهره مند شدند.
وی ابراز امیدواری کرد: کمک پرسنل اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیزمدارس در امر مدرسه سازی تداوم داشته باشد.
 
انتهای پیام//پ
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۲۰


ارسال