دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۸
فرمانده نیروی انتظامی خاش خبر داد:
دستگیری سارق حرفه ای تلفن همراه در شهرستان خاش/ اعتراف به ۸ فقره سرقت
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش گفت: یک سارق موبایل قاپ در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در این شهرستان دستگیر و این متهم در بازجویی ها به هشت فقره سرقت گوشی تلفن همراه اعتراف کرد.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ دوم احمد ثمره حسینی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: در راستای ارتقای احساس امنیت شهروندان و برخورد قاطع و قانونی با اخلالگران نظم و امنیت و در پی چندفقره سرقت گوشی تلفن همراه در طی هفته های اخیر در شهرستان خاش شبکه منابع فعال و کلیه عوامل بسیج شدند.
وی افزود: با استفاده از امکانات درون و برون سازمانی، تیم ویژه‌ای از ماموران آگاهی و اطلاعات تشکیل و دستگیری این سارق به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان کلانتری 11 این شهرستان  قرار گرفت.
سرهنگ دوم ثمره حسینی بیان کرد: مأموران کلانتری 11 این شهرستان حین گشت زنی های هدفمند و اعلام یک فقره سرقت گوشی، سریعا به محل اعزام و با سرعت عمل عوامل گشت سارق در صحنه دستگیر شد.
وی با بیان اینکه سارق پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به هشت  فقره سرقت اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: سارق علت ارتکاب به سرقت را مشکلات اقتصادی و اعتیاد به مواد مخدر عنوان کرده است و در این راستا یک نفر مالخر نیز دستگیر شده که پس از تشکیل پرونده مقدماتی سارق و مالخر به منظور انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش گفت: شهروندان در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه با تلفن فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
وی اظهار کرد: دستگیری مخلان امنیت و آرامش در این شهرستان نتیجه تعامل و همکاری بسیار خوب شهروندان با پلیس است و دقت در تحرکات مشکوک  افراد و گزارش آن به پلیس، نقش بسیار زیادی در موفقیت ها و نتایج ماموریت های پلیس و ایجاد امنیت در منطقه دارد.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۲۳
مرجع : تفتان ما


ارسال