شنبه ۲ بهمن ۱۴۰۰ ,22 January 2022
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۹
امام جمعه هیرمند:
فرهنگ ایثار شهادت جامعه اسلامی را قدرتمند می کند
 
امام جمعه هیرمند گفت: اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترویج پیدا کند، انقلاب اسلامی می تواند استوار و قوی بر قدرت های جهانی غلبه کند،

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ برخی از دانش آموزان نخبه شهرستان هیرمند با فرماندار  وامام جمعه شهرستان هیرمند دیدار کردند.

در این دیدار حجت الاسلام گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: نوجوانان ادامه دهنده انقلاب اسلامی ایران هستند، انقلابی که به دست پدران آنها بر پایه فرهنگ ایثار و شهادت به ثمر نشست .

وی افزود: اگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ترویج پیدا کند، انقلاب اسلامی می تواند استوار و قوی بر قدرت های جهانی غلبه کند، این فرهنگ که برگرفته از عاشورا است در جبهه دفاع مقدس کاملا مشهود بود.

امام جمعه هیرمند به رشادت رزمندگان دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: شهید حسین فهمیده نمادی از فرهنگ ایثار و شهادت است، این نوجوان 13 ساله به طوری امروزه در جامعه ما الگو قرار گرفته شده است که حتی بنیان گذار انقلاب اسلامی او را رهبر خود خطاب می کند.

حجت الاسلام گزمه تصریح کرد: امروزه فعالیت دشمن در فضای مجازی شدت گرفته است، جبهه فرهنگی بسیار خطرناک تر از جبهه دفاع است ، لذا باید تلاش کرد تا در این فضا به سمت فرهنگ اسلامی برویم تا از افکار شوم دشمن در امان بمانیم.

وی با بیان اینکه امروز بر دانش آموزان وظیفه است در جایگاههای علمی و فرهنگی و اعتقادی در مقابل دشمنان ایستادگی کنند افزود: هزاران شهید دانش آموز تقدیم انقلاب شد تا اسلام و قرآن در امان باشد.

 

 

 

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۵۱


ارسال