سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ,16 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۵
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان
1203کلاس درس خیری استان در حال ساخت است/کسب رتبه برتر در پروژه های خیری تحویلی
 
مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر تعداد 276 پروژه فضای آموزشی با هزار و 203 کلاس درس در نقاط مختلف استان با مشارکت خیرین در دست اجرا است.
علیرضا راشکی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، افزود: خیرین مدرسه ساز در سالهای اخیر توجه خاصی به امر مدرسه سازی در سیستان و بلوچستان داشته اند به گونه ای که در حال حاضر تعداد 276 پروژه فضای آموزشی با هزار و 203 کلاس درس در نقاط مختلف استان با مشارکت خیرین در دست اجرا است.
وی ادامه داد: در شش ماه اول امسال تعداد 129 مدرسه با 429 کلاس درس با مشارکت خیرین در استان به بهره برداری رسیده و به دانش آموزان مستعد استان اهدا شده است.
راشکی با اشاره به احراز رتبه برتر مجمع خیرین مدرسه ساز استان از سوی سازمان نوسازی مدارس کشور در خصوص پروژه های خیری تحویلی شش ماه ابتدای سال جاری این مهم را مرهون تلاش های مجدانه اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز در استان و همکاران اداره کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش دانست و گفت: نباید بگذاریم کسب این رتبه ها توقفی در کار مدرسه سازی تا زمان تامین نیاز فضای آموزشی استان ایجاد کند، سیستان و بلوچستان با توجه به گستردگی که دارد، نیازمند ساخت فضاهای آموزشی فراوانی است که این موضوع از عهده دولت به تنهایی بر نمی آید و باید مشارکت بیش از پیش خیرین مدرسه ساز را در این مسیر داشته باشیم.
وی خاطر نشان کرد: افراد علاقه مند به مشارکت در امر مدرسه سازی حتما نباید پول های میلیونی داشته باشند و می توانند با واریز کمترین مقدار در این امر مهم سهیم باشند.
 
انتهای پیام//پ
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۵۹


ارسال