پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲
سرپرست فرمانداری شهرستان هامون:
آمریکا در بحث برجام ضرر کرده است/امروز باید به دنبال وحدت بیشتر باشیم
 
سرپرست فرمانداری شهرستان هامون گفت: آمریکا دربرجام ضرر کرد، و با مطرح کردن موضوع خروج از برجام مورد قضاوت جامعه جهانی قرار گرفت و بیشترین لطمه را در حوزه بین المللی دریافت کرد.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ جلسه برنامه ریزی و هماهنگی 13 آبان ماه  روز مبارزه با استکبار جهانی با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان هامون در سالن جلسات فرمانداری شهرستان هامون برگزار شد.

در این جلسه علیرضا کیخا گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در دنیا به عنوان یک قدرت مطرح است بنابراین برخی کشورها و در راس آنها آمریکا اقدام به لفاظی علیه نظام جمهوری اسلامی ایران کرده اند.

وی افزود: آمریکا دربرجام ضرر کرد، و با مطرح کردن موضوع خروج از برجام مورد قضاوت جامعه جهانی قرار گرفت و بیشترین لطمه را در حوزه بین المللی دریافت کرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان هامون تصریح کرد: وظیفه ما در برهه کنونی این است که به دنبال وحدت باشیم و برای تقویت انسجام ملی بیشتر از قبل تلاش کنیم.

کیخا گفت: با شرایط ایده آل خدمات رسانی به مردم فاصله داریم اما محدودیت‌ها دلیلی بر اهمال در انجام وظیفه نیست، زیرا با تعامل می توان مشکلات را  حل کرد.

وی خاطرنشان کرد: روز 13 آبان ماه که به روز مبارزه با استکبار جهانی معروف شده است، فرصت مناسبی است تا جوانان و نوجوانان ایران به آمریکا نشان دهند که قدرت اصلی ایران جوانان انقلابی بر پایه فرهنگ ایثار و شهادت است.

 

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۶۹


ارسال