دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ,10 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲
یادداشت؛
ادامه باد راه شهیدان آزاده
 
فکراصیل انقلابی همان راهی است که چهاردهه باتاسی از13آبان 58طی شده است.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛امیر فرزادی مسئول شورای هماهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند طی یادداشتی نوشت:

 رویدادهای تاریخی در13آبان باعث شده است تا این روز به عنوان یوم الله درتاریخ انقلاب اسلامی خودنمایی کند.

تبعید حضرت امام (ره)،شهادت جمعی ازدانش آموزان درسال 57و تسخیرلانه جاسوسی به دست دانشجویان پیروخط امام درسال 58 یک سلسله جالب ونقش بندی وقایع با چینش معناداری درکنا رهم به نوعی عبرت آموز است.

 تا بر باورهای ما درالهی بودن انقلاب بیفزاید، هجرت امام ،کشور به کشور و فرودگاه به فرودگاه سرآغاز بیداری ملتی بودکه نوجوان آن روزخون داد تا لایه های انقلاب مستحکم شود.

نسل جوان آن خانه شیطانی استکبار را ویران کرد تا خط فکری غربزدگی در طول عمرانقلاب یک فکرجدای از اندیشه انقلابی تعریف شود.

فکراصیل انقلابی همان راهی است که چهاردهه باتاسی ازسیزده آبان 58طی شده است،از دست بر قضا امریکا بارفتارش این روزها بیشتر برشناخت هدف انقلابی دانشجویان می افزاید،زیرا دشمنی شیطان بزرگ با ملت وآرمانهای آن ثابت شده است ونیازی به واکاوی تاریخ ندارد،

امریکا و دشمنی اش با انقلاب اسلامی همان تقابل جبهه باطل باحق است،انقلاب اسلامی سلطه دهها ساله زیادی خواهان را از منطقه برچید و امروز نتیجه آن را در عصبانیت دولتمردان استکبارمی بینیم .

این بدان معناست که ما راه خودمان راخوب طی کردیم ،ادامه باد راه شهیدان آزاده.

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۷۲


ارسال