چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ,12 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۵
امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک:
مبارزه با استکبار جهانی لازمه جامعه اسلامی است/ ۱۳ آبان‌ مظهر وحدت و ترس دشمنان است
 
امام جمعه شهر کهک زهک گفت: مبارزه با استکبار جهانی لازمه جامعه اسلامی است زیرا استکبار جهانی امروز به بهانه حقوق بشر دست به جنایات غیر انسانی زده است.
به گزارش عصر هامون : مولوی دوست محمد درواخ در گفت و گو با ندای هیرمند بیان داشت: ۱۳ آبان یکی دیگر از روزهای یوم الله است که می توان به آمریکا نشان داد تا چه حد از سیاست های آنها بیزار هستیم.
وی افزود : حضور پر رنگ اقشار مختلف جامعه در این روز نشان خواهد داد که ؛ قدرت اصلی مردم ایران وحدت کلمه است، وحدت مهمترین عامل در به وجود آمدن ترس در دل دشمنان خواهد بود.
امام جمعه اهل سنت شهرک کهک زهک خاطرنشان کرد: در این روز باشکوه  نه تنها سیاست های کثیف آمریکا را با شعار های کوبنده زیر سوال خواهیم برد بلکه با استکبار جهانی نیز اعلام ‌مبارزه خواهیم کرد. 
وی ادامه داد: مبارزه با استکبار جهانی لازمه جامعه اسلامی است؛ زیرا استکبار جهانی امروز به بهانه حقوق بشر دست به جنایات غیر انسانی زده است که اکثر قربانیان مسلمانان هستند.
مولوی درواخ همچنین تصریح کرد: ۱۳ آبان روزیست که شیعه و سنی در کنار یکدیگر با مشت های گره کرده هرچه فریاد دارند بر سر اسرائیل و آمریکا خواهند کشید.
انتهای پیام/
 
 
 
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۸۳


ارسال