دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ,10 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت مسجد حنفاء شهرستان خاش گفت: 13 آبان روز تجلی قدرت خدا در زمین‌گیر کردن آمریکا بود و باید همه آحاد مردم در راهپیمایی این روز حضوری دشمن شکن داشته باشند.
به گزارش عصرهامون، مولوی عبدالستار حسین زهی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما با بیان اینکه در روز 13 آبان باید پاسخ محکم و دندان شکنی به یاوه گویی های ترامپ بدهیم، اظهار کرد: بهترین راه ایستادگی در مقابل سخنان پوچ، تحریم ها و بداندیشی آمریکا سرلوحه قرار دادن سخنان  مقام معظم رهبری است.
وی با اشاره به شهید فهمیده، بیان کرد: بزرگی  کار شهید فهمیده به حدی بالا است که این شهید بزرگوار با روحیه‌ ی بالای خود کاری کرد که به‌اندازه یک مرد عاقل و بالغ بود و شهید فهمیده همه راه را در معرفت  یک‌ شبه طی کرد.
مولوی حسین زهی بیان کرد: وابستگی های حرکت بزرگ شهید فهمیده‌، در بزرگی  شهدای مدافع حرم و شهید حججی‌ها در جبهه مقاومت و دفاع از اسلام و نظام جمهوری  و آرمان‌های امام خمینی(ره)، شهدا و پیروی از مقاصد مقام معظم رهبری خود را نشان داد.
وی خاطرنشان کرد: روز 13 آبان به خاطر سه رویداد که در آن اتفاق افتاده به روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نامگذاری شده است.
امام جمعه اهل سنت مسجد حنفاء شهرستان خاش با دعوت از عموم مردم برای حضور دشمن شکن در راهپیمایی 13 آبان، اذعان کرد:  راهپیمایی 13 آبان فقط به دانش آموزان و دانشجویان مختص نمیشود بلکه همه مردم با هر نوع سلیقه ای باید نسبت به سال های گذشته خیلی پرشورتر و متحدتر وباصلابت تردر آن مشارکت کنند.
وی اظهار کرد: اگر به تاریخ انقلاب اسلامی کشورمان  در سال های قبل از انقلاب تا به امروز دقیق نگاه کنیم همه جا شاهد دشمنی ها و جنایات آمریکا علیه انقلاب اسلامی و مردم ایران هستیم.
انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۹۶
مرجع : تفتان ما


ارسال