پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
امام جمعه اهل سنت مسجد عشره مبشره شهرستان خاش گفت: سیزدهم آبان روز سقوط هیبت استکباری آمریکاست و در این روز پاسخ محکم و قاطعی به وحشی گری های آمریکا داده خواهد شد.
به گزارش عصرهامون،  مولوی یحیی ریگی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: هدف یوم‌‌الله 13 آبان و اجتماع هر ساله دانش‌آموزان و دانشجویان، حفظ و تقویت روحیه خودباوری در ملت همیشه در صحنه ایران است که باید این راه توسط دانشجویان و دانش‌آموزان حفظ شود.
وی بیان کرد: روحیه انقلابی باید همواره در میان مردم و دانش آموزان کشورمان  زنده بماند که وظیفه  مهم محسوب می شود و نباید نسبت به آن بی توجه بود.
مولوی ریگی با دعوت از همه مردم شهرستان خاش جهت حضور دشمن شکن و گسترده در راهپیمایی 13 آبان، تصریح کرد: ملت غیرتمند و همیشه درصحنه ایران اسلامی باحضور پرشور و گسترده در راهپیمایی 13 آبان، پاسخ محکم و قاطعی به وحشی گری های آمریکا می دهند.
وی با اشاره به فداکاری شهید فهمیده، خاطرنشان کرد: شهید حسین فهمیده کاری کرد که برای دشمنان درس عبرت باشد و این شهید کاری کرد که برای دوست  نمونه و تشویق  باشد.
امام جمعه اهل سنت مسجد عشره مبشره شهرستان خاش  اذعان کرد: در عصرکنونی مملت ولایتمدار یاران اسلامی با استکبار ستیزی بی نظیر خود همواره با هوشیاری در برابر توطئه ها و نیرنگ های شوم آمریکا و ایادی آنان ایستادگی کرده و اجازه نخواهند داد تا آمریکای جنایتکار دسیسه های خود را در ایران پیاده و برنامه ریزی کند.
وی اظهار کرد: استکبار جهانی و ایادی آنان همواره در دنیا به دنبال محو و تخریب تفکر اسلام و بیداری اسلام بوده اند و آنها می خواهند دین ناب محمدی را وارونه جلوه دهند و دینی خشن به جهان معرفی کنند که همیشه در این راه با شکست روبرو می شوند و به اهداف ننگین خود نمی رسند.
انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۳۹۸
مرجع : تفتان ما


ارسال