پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱
همزمان با سراسر ایران برگزار شد؛
مراسم 13 آبان در شهرستان هیرمند برگزار شد/فریاد دانش آموزان بر سر اسرائیل و آمریکا
 
در روز 13 آبان ماه دانش اموزان شهرستان هیرمند، با شعار های کوبنده مرگ بر آمریکا نفرت و انزجار خود را از شیطان بزرگ اعلام داشتند، و پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های اخیر رئیس جمهور این کشور دادند.
به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ همزمان با سراسر ایران ؛ راهپیمایی 13 آبان ماه با حضور دانش آموزان، مسئولین؛ و اقشار مختلف جامعه در شهرستان هیرمند برگزار شد.
در این مراسم دانش اموزان شهرستان هیرمند، با شعار های کوبنده مرگ بر آمریکا نفرت و انزجار خود را از شیطان بزرگ اعلام داشتند، و پاسخ دندان شکنی به یاوه گویی های اخیر رئیس جمهور این کشور دادند.
حجت الاسلام ابراهیم گزمه امام جمعه شهرستان هیرمند در حاشیه این مراسم اذعان داشت: 13 آبان ماه در تاریخ جمهوری اسلامی ایران روزی خاطره انگیز است.
وی با بیان اینکه این روز نماد استکبار ستیزی برای همه ی مسلمانان جهان است ادامه داد: هر کجای جهان امروز جنایتی رخ می دهد رده پای آمریکا و هم پیمانانش دیده می شود.
حجت الاسام گزمه تصریح کرد: کشورهایی همچون عراق، بحرین، سوریه و دیگر کشورهای اسلامی امروزه از جناح آمریکایی ضربه بزرگی خورده اند، آمریکا در طول این سال ها نشان داده است که به دنبال منافع خود در کشورهای اسلامی می گردد.
امام جمعه شهرستان هیرمند بیان داشت: مقام معظم رهبری بارها اعلام داشتند که آمریکا قابل اعتماد نیست، لذا امروزه همه ی دنیا دیدند که رئیس جمهور دیوانه این کشور چه بر سر توافق هسته ای آورده است.
وی اظهار کرد: تجربه تلخ مذاکرات هسته ای نباید با اروپا تکرار شود، زیرا دست اروپا و آمریکا در یک کاسه قرار دارد.
 
 


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۳۰


ارسال