پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ ,28 October 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۵
یکی از ریش سفیدان منطقه تمین شهرستان میرجاوه
شیعه و سنی عاشق امام حسین(ع) است/آمریکا به دنبال ایجاد تفرقه در بین مذاهب اسلامی است
 
یکی از ریش سفیدان منطقه تمین شهرستان میرجاوه گفت: شیعه و سنی عاشق امام حسین(ع) و اهل البیت(ع) هستند.
عبدالنبی کرد در گفت و گو با عصرهامون در حاشیه خدمت رسانی به زائران پاکستانی در نقطه صفر مرزی میرجاوه، افزود: شیعه و سنی عاشق اهل البیت و خصوصا امام حسین (ع) هستند و کسی نمی تواند این موضوع را انکار کند.
وی با اشاره به وجود بیش از 900کیلومتر مرز خاکی ایران با پاکستان، ادامه داد: در پایانه مرزی میرجاوه عشایر، اقوام و طوایف  منطقه حضور دارند و در کنار دیگربرادران شیعه و سنی به خدمات رسانی به زائران پاکستانی اربعین حسینی می پردازند و در این مسیر از خود هزینه نیز می کنند و امیدواریم که این زائران در زیارت کربلا نایب الزیاره ما بوده و ما را فراموش نکنند.
وی با بیان اینکه همه مردم شیعه و سنی استان خدمت به زائران پاکستانی را وظیفه خود می دانند، خاطر نشان کرد: آمریکا،اسرائیل و مزدوران آنها به دنبال ایجاد اختلاف در بین اقوام، طوایف و مذاهب اسلامی است اما آنان باید بدانند که هیچ اختلافی بین ما نیست و آنان با این حرکاتشان مارا منسجم تر می کنند.
حضور شیعه و سنی در نقطه صفر مرزی و خدمت رسانی به زائران پاکستانی پیام وحدت، انسجام، دوستی، مهمان نوازی، خونگرمی، احترام و پشت ولایت فقیه بودن را به جهانیان می رساند.

انتهای پیام//پ
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۳۴


ارسال