يکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ,31 May 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۲
ضربات چماق پلیس پاکستان 7 زائر را راهی بیمارستان کرد
 
مسئول کمیته بهداشت و درمان ستاد مردمی اربعین سیستان وبلوچستان گفت: تعدادی از زائران حسینی پاکستان پس از ورود به خاک ایران به دلیل مصدومیت شدید به بیمارستان های زاهدان و میرجاوه منتقل شدند.
مقداد اوکاتی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون با اشاره به اینکه ضربات چماق پلیس پاکستان هفت زائر را راهی بیمارستان کرد، افزود: به دلیل ازدحام و مشکلات به وجود آمده در خاک پاکستان، تعدادی از زائران این کشور پس از ورود به خاک ایران به دلیل جراحت هایی که داشتند به بیمارستان منتقل شدند.
مسئول کمیته بهداشت و درمان ستاد مردمی اربعین سیستان وبلوچستان بیان کرد: یک خانم به دلیل شکستگی مفصل شانه، یک نفر به علت شکستگی ساعد دست، دو نفر به علت شکستن ناخن و یک خانم نیز به علت شکستگی جمجمه و پارگی سر به بیمارستان های زاهدان و میرجاوه منتقل شدند.
وی ادامه داد: این مجروحان در هنگام مداوا اعلام کردند که علت مجروحیت پیش آمده برای آنها ضربات چوب و چماق ماموران پلیس در خاک پاکستان بوده است.
اوکاتی گفت: چندین نفر دیگر از این زائران نیز به دلیل بیهوشی به بیمارستان منتقل شدند که آنها نیز پس از به دست آوردن هوشیاری، ضربات وارده شده ماموران پاکستانی به سرشان را علت بیهوشی خود اعلام کردند.
مسئول کمیته بهداشت و درمان ستاد مردمی اربعین استان خاطر نشان کرد: یک زائر دیگر نیز در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه یکی از بیمارستان های زاهدان بستری است که به گفته همراهانش، سقوط از ارتفاع علت اصلی مصدومیت وی می باشد.
انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۴۳


ارسال