دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۹
گزارشی از تجمع خطرساز کامیون های حامل فرآورده های نفتی؛
تجمع خطرساز نفت کش ها در مقابل شرکت نفت و مسیر پرتردد سه راهی خاش
 
به نوبت شدن و صف کشیدن و تجمع خطرساز کامیون های حامل فرآورده های نفتی و گاز در مقابل شرکت نفت و مسیر پرتردد سه راهی خاش " شاهراه توسعه شرق کشور" با حجم سنگین ترافیکی از محور زاهدان به خاش و ایرانشهر و خاش به زاهدان زندگی و سلامت افراد جامعه را به شدت تهدید می کند.
به گزارش عصرهامون،  به نقل از تفتان ما، این موضوع بارها در نشست های مختلف مسئولان و از سوی مسئولان پیگیری و مطرح شده اما همچنان به عنوان یک معضل پیچیده و لاینحل باقی مانده و شهروندان خاش و مسافران عبوری همچنان در انتظار تدبیر مسئولان برای حل معضل هستند.
با توجه به اینکه فضاهای لازم پارکینگی در داخل و اطراف شرکت نفت وجود دارد لذا انتظار می رود برای سامان دادن به وضعیت کشنده های سوختی برنامه ریزی و تدبیر شود.
با توجه به اینکه در محل توقف کامیون های حامل فرآورده های نفتی مکانهای مهم انبار سوخت و جایگاه عرضه سوخت و مکان اداری شرکت نفت و منازل مردم و محیط های نظامی و تجاری و مذهبی و فرهنگی وجود دارد باید برای پیشگیری از خسارات به شهر و شهروندان اقدامات عاجل صورت پذیرد.
کامیون های حامل مواد سوختی که برای گرفتن بار نامه و غیره به شرکت نفت مراجعه دارند و یا اینکه رانندگان آنها می خواهند در مسجد ابوالفضل خاش به استراحت بپردازند باید مکانی باشد تا سامان یابند و مردم و وسائل نقلیه مردم از آسیب ها و خطرات احتمالی دور شوند.
دستگاههای مختلف مانند شرکت نفت، شهرداری، پلیس راهور و غیره مسئول هستند برای حل این معضل برنامه ریزی داشته باشند تا مردم در آسایش و آرامش و بدون داشتن دغدغه زندگی کنند.
انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۴۵
مرجع : تفتان ما


ارسال