دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ,10 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۸
مدیر آموزش و پرورش هیرمند:
جذب خیرین در مناطق محروم باعث پیشرفت در تحصیل می شود
 
مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند گفت: همکاری خیرین بومی و غیر بومی در کل شهرستان هیرمند باعث شده است تا در سال های اخیر اقدام به ساخت بیش از ۲۸ پروژه در راستای پیشرفت فضاهای تحصیلی در روستاهای محروم این شهرستان؛ به سرانجام برسد.

به گزارش عصر هامون به نقل از  ندای هیرمند؛ دانشجویان خیر گروه الزهرای دانشگاه علوم پزشکی زابل با حضور خود در دبستان آزادگان شهرستان هیرمند کیف، کفش و لوازم التحریر اهدا کردند.

حمید سارانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند در این خصوص گفت: در سال های اخیر شهرستان هیرمند میزبان خیرین متعددی از مناطق مختلف کشور بوده است که تا کنون توانسته ایم از این خیرین به سود دانش آموزان جهت ارتقای پیشرفت در تحصیل استفاده کنیم.

وی افزود: همکاری خیرین بومی و غیر بومی در کل شهرستان هیرمند باعث شده است تا در سال های اخیر اقدام به ساخت بیش از ۲۸ پروژه در راستای پیشرفت فضاهای تحصیلی در روستاهای محروم این شهرستان؛ به سرانجام برسد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان هیرمند تصریح کرد: همچنین حضور دانشجویان خیر گروه الزهرای دانشگاه علوم پزشکی زابل در دبستان آزادگان شهرستان هیرمند باعث شد تا دانش آموزان کل این مدرسه کیف، کفش و لوازم التحریر جدیدی را استفاده کنند.

سارانی تصریح کرد: همچنین این خیرین نیک اندیش اقدام به توزیع صبحانه در بین دانش اموزان این دبستان کردند که فرهنگ خوردن صبحانه را در بین دانش آموزان ترویج دهند.

انتهای پیام/

 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۷۰


ارسال