چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۵
در عملیات ضربتی و غافلگیرانه؛
دستگیری سارق مسلح طلا و جواهرات در خاش/شهروندان با پلیس همکاری کنند
 
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خاش گفت: سارق مسلح طلا و جواهرات در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه در این شهرستان دستگیر شد.
به گزارش عصرهامون، سرهنگ دوم احمد ثمره حسینی در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: در راستای ارتقای احساس امنیت شهروندان و برخورد قاطع و قانونی با اخلالگران نظم و امنیت و در پی چندین فقره سرقت طلا و زیور آلات طی هفته های اخیر در شهرستان خاش شبکه منابع فعال و کلیه عوامل بسیج شدند.
وی افزود: با استفاده از امکانات درون و برون سازمانی، تیم ویژه‌ای از ماموران آگاهی و اطلاعات تشکیل و دستگیری این سارق به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان  قرار گرفت.
سرهنگ دوم ثمره حسینی بیان کرد: مأموران این شهرستان حین گشت زنی های هدفمند در نقاط جرم خیز یک سارق سابقه دار مسلح را شناسایی و تحت مراقبت قرار دادند و با هماهنگی مقام قضائی وی را در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.
وی خاطرنشان کرد: در بازرسی ازمخفیگاه متهم یک دستگاه خوردو پژو 405 سرقتی، یک قبضه کلت کمری به همراه مهمات مربوطه و مقدار قابل توجهی طلا و جواهرات کشف و ضبط شد.
فرمانده انتظامی شهرستان خاش با بیان اینکه سارق پس از رو به رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به 5  فقره سرقت اعتراف کرد، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.
وی با تقدیر از همکاری شهروندان با پلیس، اذعان کرد: شهروندان خاشی در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت غیرقانونی و مجرمانه با تلفن فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند تا نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.
سرهنگ دوم ثمره حسینی اظهار کرد: دستگیری مخلان امنیت و آرامش در این شهرستان نتیجه تعامل و همکاری بسیار خوب شهروندان با پلیس است و دقت در تحرکات مشکوک  افراد و گزارش آن به پلیس، نقش بسیار زیادی در موفقیت ها و نتایج ماموریت های پلیس و ایجاد امنیت در منطقه دارد.
انتهای پیام/3028
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۴۷۳
مرجع : تفتان ما


ارسال