دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ,15 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
فرمانده سپاه شهرستان خاش گفت: اردوهای راهیان نور سبب تقویت اعتقادی نسل جوان می شود و نسل جدید جامعه باید با رشادت ها، جانشفانی ها و فداکارهای رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی بیشتر آشنا شوند.
 به گزارش عصرهامون، به نقل از تفتان ما، سرهنگ پاسدار حسن فضلی در مراسم تجلیل از متولیان و دست اندرکاران اردوهای راهیان نور خاش، اظهار کرد: اردوهای راهیان نور تاثیر بسزایی در آشنایی دانش آموزان با فرهنگ دفاع مقدس دارد.وی با بیان اینکه علت شروع جنگ علیه ایران، کشورهای هم‌پیمان باصدام بود که تجهیزاتی را در اختیار دست پرورده خود گذاشتند، تصریح کرد: در جنگ هشت ساله دفاع مقدس کشورها می خواستند خاک ایران را تصرف کنند، اما رزمندگان اسلام با دستان خالی به درستی دفع تجاوز کردند.
سرهنگ پاسدار فضلی با بیان اینکه نسل جوان با رشادت ها و دلاوری های شهیدان جنگ هشت ساله بیشتر آشنا شوند، تصریح کرد: با تدابیر ارزشمند مقام معظم رهبری همه روزنه های دشمن برای تفرقه در کشورمان بسته شده است.
 
* اردوهای راهیان نور نقش مهمی در خنثی سازی توطئه های دشمنان در جنگ نرم دارد
مدیر آموزش و پرورش خاش ضمن تشکر از عوامل اجرایی اعزام دانش آموزان به مناطق 8 سال دفاع مقدس، گفت: آشنایی با سرزمین‌های مقدس که خون هزاران شهید بر آن مکان‌ها ریخته شده، دلیل آرامش و ثبات در جمهوری اسلامی ایران باشد.
قاسم کوچکزایی با بیان اینکه امروز دشمن در تلاش برای ضربه زدن به ارزش‌های اسلامی و ارزش‌های دفاع مقدس است، افزود: وظیفه همگان است تا نگذاریم در این جنگ نرم دشمنان پیروز باشند.
وی با بیان اینکه با توجه به تاکیدات رهبری اردوی راهیان نور دانش آموزی در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب اسلامی می فرماید:" اردوهای راهیان نور تاثیرات بسیار مثبت در دانش آموزان دارد" لذا باید این اردوها گسترش پیدا کند و تعداد آن ها زیاد شود.
در پایان این آیین از تلاش های مربیان، سرپرستان و فعالان اردوی راهیان نور دانش آموزی و نفرات برتر جشنواره دل نوشته های این اردوها تجلیل شد.
انتهای پیام/3028
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۳۴
مرجع : تفتان ما


ارسال