پنجشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ ,13 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خاش گفت: 50 تن از داوطلبان هلال احمر شهرستان خاش خون اهداء کردند که جمعاً حدود 25 لیتر خون معادل 50 واحد خون(500 سی سی) اهداء شد.
به گزارش عصرهامون، محمدامین حسین زهی در حاشیه برنامه اهداء خون داوطلبان هلال احمر شهرستان خاش، در گفت و گو با خبرنگار تفتان ما اظهار کرد: به مناسبت دهه آخر ماه صفر و هفته سازمان جوانان هلال احمر و نیز با توجه به اینکه در آستانه فصل سرما و زمستان با کمبود فرآورده های خونی در این فصل مواجه خواهیم شد جمعی از داوطلبان هلال احمر این شهرستان در اقدامی خودجوش، خون اهداء کردند.
وی با بیان اینکه "اهدا خون، اهدا زندگی است"، تصریح کرد: این برنامه با هدف کمک و یاری به بیماران و نیازمندان به خون و نیز ترویج اهدای خون به عنوان یک امر انسان دوستانه وخدا پسندانه انجام شده است.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاش بیان کرد: داوطلبان این نهاد در مناسبت‌های مختلف جلوه‌ای از گذشت و ایثار واقعی را به نمایش می‌گذارند و جمعیت هلال احمر و نیروهای داوطلب و پر تلاش این مجموعه همیشه در تمامی صحنه‌ها حضور فعال و چشمگیری دارند.
حسین زهی تصریح کرد: با توجه به گستردگی فعالیت جمعیت هلال احمر، نیروهای این نهاد از انجام امور خیر غافل نبودند و این افراد سعی کردند به طور مناسب و مطلوب در صحنه‌های خیرخواهانه حاضر شده و در اهدای ‌خون به عنوان اهدای سلامتی مشارکت داشته باشند.
وی با بیان اینکه در این برنامه تعداد 50 داوطلب هلال احمر شهرستان خاش خون اهداء کردند، تصریح کرد: جمعاً حدود 25 لیتر خون معادل 50 واحد خون(500 سی سی) اهداء شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خاش با اشاره به سایر برنامه های هفته سازمان جوانان هلال احمر، اذعان کرد: به مناسبت هفتادمین سالروز تاسیس سازمان جوانان جمعی از کارکنان و اعضای جوان با حضور در محل گلزار شهدای شهرستان با آرمان‌های شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید بیعت کردند.
وی با بیان اینکه رمز موفقیت جمعیت هلال احمر در حوادث غیر مترقبه، اعتماد مردم و به ویژه جوانان است، اظهار کرد: همچنین به مناسبت هفته سازمان جوانان هلال احمر اعضای جوان و دبیران کانون های دانشجویی و دانش آموزی مرکز امور جوانان این شهرستان تشکیل جلسه دادند و از  زحمات عبدالرحیم کوهبان مسئول امور جوانان این شهرستان تجلیل شد.
انتهای پیام/3028

 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۵۴۰
مرجع : تفتان ما


ارسال