سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ,24 November 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
بخشدار جالق با اشاره به افتتاح سالن بدن سازی در این شهر، گفت: شهر 20 هزار نفری جالق فاقد سالن ورزشی استاندارد است.
به گزارش عصرهامون، عبدالحکیم شهمیری در گفت و گو با شستون با اشاره به سالن های ورزشی آموزش و پرورش و اداره ورزش و جوانان در این شهر، از عدم وجود سالن ورزشی که به صورت تخصصی ورزش در آن انجام شود گلایه مند بود.
بخشدار جالق اعتیاد، بزهکاری و آسیب های اجتماعی را از جمله ناهنجاری های این منطقه مرزی عنوان کرد و ورزش را بهترین راه مقابله با اعتیاد و آسیب های اجتماعی دانست.

شهمیری تصریح کرد: در شهر 20 هزار نفری جالق فقط یک سالن کوچک ورزشی که فاقد استاندارد های لازم است، وجود دارد که از اداره ورزش انتظار می رود جهت ترویج فرهنگ ورزش بیش از این تلاش کند.

وی اظهار داشت: سالن بدنسازی شهر جالق با اعتباری با لغ بر 500 میلیون ریال بخش خصوصی در روزهای اخیر به بهره برداری رسید.
 وی با بیان اینکه تمامی هزینه های این سالن برعهده فرشاد رئیسی کاردان رشته تربیت بدنی بود، افزود: تجهیزات و دستگاه های متوعی در این سالن جهت بهره برداری ورزشکاران قرار دارد که از استقبال خوبی برخوردار شده است.
بخشدار جالق در ادامه اضافه کرد: ماه گذشته نیز سالن ژیمناستیک در این مجموعه ورزشی افتتاح شد که در حال حاضر تعداد 50 نفر در حال آموزش هستند که در یوم الله 13 آبان حرکت های آکروباتیک مختلفی را به معرض دید تظاهر کنندگان گذاشتند.
شهمیری با بیان اینکه در حال حاضر سالن ورزشی بدن سازی و ژیمناستیک ویژه آقایان است، خاطر نشان کرد: چنانچه متقاضی از بانوان داشته باشد، ساعاتی برای تمرین بانوان نیز در نظر گرفته می شود.

وی در پایان از افتتاح سالن کشتی این شهر در ماه آینده خبر داد و خواستار عملی شدن وعده مدیر کل ورزش و جوانان استان جهت آماده سازی هرچه زودتر زمین چمن سینوکان، کوپک ناهوک و کف پوش سالن جالق شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۶۳۴
مرجع : شستون


ارسال