سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ,11 December 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۷
اتحاد و انسجام تشکل های مردم نهاد عاملی در جهت کاسته شدن مشکلات
 
دبیر مجمع خودجوش توانمندسازی سمن ها و تشکلهای غیر دولتی سیستان و بلوچستان گفت: برای موفقیت سمن ها بزرگترین روش، انسجام و اتحاد است تا با همپوشانی همدیگر شاهد توانمند شدن و موفقیت روز افزون آنها در عرصه های مختلف باشیم.
علی آصف مهر در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون با بیان اینکه وحدت، انسجام و اتحاد تشکل ها و موسسات غیر دولتی عاملی بر کاسته شدن مشکلات و هم پوشانی آنها توسط این نهادها می باشد، افزود: در این راستا مجمع خودجوش توانمندسازی سمن ها و تشکل های غیر دولتی سیستان و بلوچستان در ماه های اخیر در مرکز استان راه اندازی شده و به صورت ماهانه اقدام به برگزاری سلسله نشست هایی می کنند که در این نشست ها علاوه بر ارائه گزارش عملکرد و آشنایی با سمن ها، مشکلات بیان شده و تشکلهایی که توان رفع آن مشکل را داشته باشند اعلام آمادگی و همکاری می کنند.
وی ادامه داد: تاکنون 4کمیته در قالب این مجمع تشکیل شده است و امیدواریم بتوانیم این تعداد کمیته را به 10افزایش دهیم.
وی خاطر نشان کرد: در این مجمع تمامی نهادهای غیر دولتی مجوز گرفته از استانداری، بهزیستی و ورزش و جوانان حضور دارند و تاکنون توانسته اند با هم پوشانی همدیگر بسیاری از مشکلات افراد تحت پوشش خود را رفع کنند.
وی ادامه داد: درحال حاضر همراه کردن تمامی نهادها و تشکلهای غیر دولتی استان در دستور کار این مجمع قرار دارد و امیدواریم بتوانیم هرچه سریعتر به این هدف دست پیدا کنیم.
وی گفت: بسیاری از این نهادها به عنوان بازوان توانمندی در راستای رفع مشکلات و معضلات در بخش های مختلف جامعه به شمار می آیند و نیازمند همراهی خیرین و نهادها و ارگانهای دولتی در راستای رسیدن به اهداف مد نظرشان می باشند.
 
انتهای پیام//پ
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۷۳۱


ارسال