چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷ ,24 October 2018
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۳
آموزش برای جلوگیری از حوادث ترافیکی مورد نیاز است+تصاویر
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی زاهدان با بیان اینکه بالاترین آمار کشته های دنیا در حوادث جاده ای می باشد، گفت: لزوم آموزش، پیشگری و مراقبت و رعایت نکات ایمنی بیش از پیش مورد نیاز است.
دکتر فریبرز راشدی در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون افزود: سومین یکشنبه ماه نوامبر هر سال به عنوان یادواره قربانیان حوادث ترافیکی نامگذاری شده و کشور ما از 29 آبان تا اول آذر ماه هر سال اقدام به برگزاری برنامه هایی به این مناسبت می کند.
وی ادامه داد: به همین منظور و با توجه به نقش و مسئولیت اجتماعی تک تک افراد جامعه در پیشگیری از حوادث ترافیکی، نیروهای مرکز مدیریت حوادث وفوریتهای پزشکی زاهدان با حضور در دبستان دخترانه نیایش ودبستان پسرانه شاهد شهرستان زاهدان به آموزش آشنایی با مرکز اورژانس 115، نحوه تماس و درخواست کمک از اورژانس115، اقدام به فرهنگ سازی از قبیل عدم اشغال بی مورد تلفن 115،باز کردن مسیر خودروهای امدادی ،مزاحمت های تلفنی 115 و عواقب آن،آموزش نکات ایمنی در خیابان و توصیه های ایمنی به کودکان، اقدامات ضروری در مواجهه با حوادث ترافیکی و غیره  پرداختند.
این مقام مسئول اظهار کرد: در روزهای اخیر مسابقه ای در ارتباط با حوادث ترافیکی نیز برگزار و به برندگان جوایزی اهدا شد.
وی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه یکی از بالاترین آمار های کشته های دنیا در حوادث جاده ای می باشد، لزوم آموزش ، پیشگری و مراقبت و رعایت نکات ایمنی بیش از پیش مورد نیاز است.


انتهای پیام//پ
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۹۹۸۴۰


ارسال