تاریخ انتشار :دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۶
حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری گفت: حضور مردم پای صندوق های رای نشانه از مردمی بودن انقلاب اسلامی و پایبندی به نظام و ارزش های انقلاب است.
حضور مردم در انتخابات نشانه مردمی بودن انقلاب/امروز کشور به دولت انقلابی، ولایی و دشمن شناس نیاز دارد
به گزارش عصرهامون، حجت الاسلام و المسلمین مجتبی بامری امام جمعه سراوان در گفتگو با شستون بیان کرد:یکی از موضوعات حساس انتخابات پیش رو در سال ۱۴۰۰ است انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شورای شهر و روستا انجام می شود.
 
وی افزود: حضور مردم در انتخابات از نشانه های مردمی بودن انقلاب اسلامی ایران است چرا که یکی از پایه‌های قوی انقلاب مردمی بودن آن است.
 
امام جمعه سراوان گفت: مردم با حضور در صحنه انتخابات فردی را به عنوان رئیس جمهور انتخاب می‌کنند که دارای اختیارات ویژه در نظام است و هم جایگاه بسیار حساس دارد.
 
حجت الاسلام و المسلمین بامری اضافه کرد: اگر انتخاب شایسته و در تراز انقلاب نباشد نسبت به خیلی از موضوعات از انقلاب عقب می‌افتیم اما اگر انتخاب درست و در تراز انقلاب صورت گیرد خیلی از ارزشها و گفتمان ها رویش پیدا می‌کند قوت کار در ابعاد بین‌المللی داخلی و در مسائل اقتصادی، سیاسی و امنیتی بیشتر می شود.
 
وی با بیان اینکه انتخابات یک موضوع پراهمیت است، خاطر نشان کرد: یکی از کارهایی که دشمنان در طول تاریخ علیه انقلاب اسلامی تلاش کردند این بوده که ذهن مردم را در مباحث شناخت انقلاب اسلامی خدشه دار کنند.
 
امام جمعه سراوان اذعان کرد:  حضور مردم در صحنه های مختلف بسیار ارزشمند و دارای پیام‌های زیبا است دشمن در مباحثی می‌خواهد توطئه کند اما حضور به موقع مردم در صحنه این جرات را از آنها گرفته است چرا که مردم به موقع با دشمن شناسی از انقلاب حراست و حفاظت کردند که منجر به خنثی شدن توطئه سران کفر شده است.
 
حجت اسلام و المسلمین بامری بیان کرد: حضور مردم در انتخابات و دیگر صحنه های ملی پیام علاقمندی به نظام و پایبندی به آرمان‌های انقلاب را دارد در انتخابات ریاست جمهوری که جایگاه ویژه در انقلاب دارد مردم به خوبی حضور پیدا کردند و صحنه را ترک نکردند.
 
وی افزود: مردم دشمنی دشمنان انقلاب اسلامی را به خوبی می‌شناسند و در تمامی صحنه ها و  میادین حضور به موقع داشتند و در تمامی بزنگاه ها با حضور خود پاسخ محکمی به دسیسه های دشمن داده‌اند این بار نیز  ملت سرافراز ایران بار دیگر با وجود اینکه تمام حساسیت ها را سنجیده اند برای قدرت و عزتمندی انقلاب اسلامی حضور پررنگ و پرشوری خواهند داشت.
 
امام جمعه سراوان گفت: یکی از مباحثی که باید در این انتخابات دقت داشته باشیم انتخاب کاندیدای اصلح است، کاندیدای اصلح باید انقلابی باشد برای مردم تلاش و کوشش کند، برنامه‌ریزی در تراز انقلاب داشته باشد، یک انسان با فکر و عمل جهادی باشد، ظرفیت‌های داخلی را به خوبی بشناسد و از آنها استفاده کند و نعمت های داخلی را برای رفع اقتصاد و برای استقلال به کار بگیرد.
 
حجت الاسلام و المسلمین بامری بیان کرد: در حال حاضر ما به یک دولت انقلابی، ولایی، مجاهد و علاقه‌مند به کار و تلاش برای مردم و پیشرفت کشور مستقل، دشمن شناس و دشمن ستیزی داریم.

انتهای پیام/
 
http://asrehamoon.ir/vdcgz79quak9wz4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما