تاریخ انتشار :جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰
حسین بزی گفت: امروز 28 خرداد و حضور پرشور مردم در انتخابات به دشمنان نشان می‌دهد که مردم انقلاب، رهبری و نظام را دوست دارند.
مردم انقلاب، رهبری و نظام را دوست دارند/حضور حداکثری در انتخابات مشتی آهنین بر دهان دشمنان
حسین بزی یکی از بزرگان و طوایف استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون عشایر و طوایف هم پای نظام و انقلاب بوده و از آرمان‌ها و دستاوردهای آن دفاع کرده‌اند.

وی افزود: مردم چنانچه در گذشته کمی و کاستی وجود داشته را به پای نظام نمی گذارند و با صندوق ها قهر نکرده بلکه بالعکس اهداف شوم دشمن امروز در میدان آمده و در پای صندوق های رای حضور حداکثری دارند.

این بزرگ طایفه ادامه داد: دشمنان با اختلاف پراکنی و تبلیغات سو درصدد کاهش مشارکت مردم هستند اما این ملت از نظام دلسرد نیستند و اگر کمبودی است به پایین نظام نمی‌گذارند بلکه همه در خدمت نظام و رهبری هستند.

وی اذعان کرد: با توجه به شرایط حساس جامعه همه امروز دی میدان عمل وارد شده و با حضور پای صندوق‌های رای به فرد اصلح رای می دهیم تا سرنوشت کشور تغییر یابد.

بزی خاطر نشان کرد: شرکت در انتخابات گره گشایی از مشکلات کشور کرده و حضور گسترده و پرشور مردم از تمام اقشار و مذاهب در انتخابات مشتی آهنین بر دهان دشمنان است.

انتهای پیام/
 
 
http://asrehamoon.ir/vdcjhoev8uqethz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما