تاریخ انتشار :سه شنبه ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۲
مدیر مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان گفت: بازی "نجات آزادی" و اپلیکیشن "روح نواز" تولید بسیجیان سیستان و بلوچستان در آیین آغازین مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج رونمایی شد.
بار دیگر بسیجیان سیستان و بلوچستان خوش درخشیدند/رونمایی از بازی "نجات آزادی" و اپلیکیشن "روح نواز"
مهرداد پارسافر، مدیر مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: بازی "نجات آزادی" و اپلیکیشن "روح نواز" تولید بسیجیان سیستان و بلوچستان امروز در آیین آغازین مرحله نهایی سومین رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج کشور رونمایی شد.

وی افزود: بازی سه بُعدی "نجات آزادی" ویژه پلتفرم اندروید با موضوع محوری اعلام شده در رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در سال گذشته است که در خصوص نجات جورج فلوید در ژانر اکشن هیجانی طراحی شده، این بازی نمایشگر و جلوه مبارزه با نژادپرستی در مهد حکومت مدعیان آزادی است که در سبک اول شخص در ۳۰ مرحله با مراحل مختلف با درجه سخت و آسان و در شرایط گوناگون آب و هوایی به مرحله اجرا درآمده است.

پارسافر با بیان این که "نجات آزادی"، در فاز نخست اجرا به صورت امتیازی است، گفت: این بازی در مراحل بعدی با گذشت از بخش های مختلف که به تدریج سخت تر خواهد شد و به مراحل بالاتر می رسد، در فضای شهری واشنگتن دی سی در ایالات متحده صورت می‌پذیرد که پس از اعتراضات مردمی علیه حکومت حاکم بر آمریکا؛ کاراکتر باید برای نجات جان خود از موانع و دشمنان بگذرد در مقابل هجوم شخصیت های دشمن از خود دفاع کند.
 

وی اظهار کرد: همچنین اپلیکیشن اندرویدی "روح نواز" که با موضوع ویژه بخش نرم افزارهای ویژه تلفن همراه ویداد سال گذشته تهیه شده، هم در نسخه اولیه با قابلیت های یک بانک جامع محتوای ادعیه و مناجات طراحی شد که منحصر بفرد بودن آن از باب امکانی ست که کاربر ضمن اطلاع از فاصله خود با آرامگاه های شخصیت های دینی و قبور ائمه اطهار (ع) در صورت ورود به این اماکن به صورت خودکار از زیارت نامه و ادعیه مرتبط با آن مکان به صورت آفلاین بر روی تلفن همراه خود می شود.

مدیر مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج سیستان و بلوچستان  خاطرنشان کرد: با نصب این اپلیکیشن ادعیه روز و مناجات های مناسبتی نیز به صورت آفلاین در تاریخ های خود بر روی گوشی کاربر اجرا خواهد شد.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcjmtevyuqexoz.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما