تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶
محمود ریگی گفت: سردار دلها حاج قاسم سلیمانی شهیدی است که ورزشکاران در میادین مختلف ورزشی بعد از توکل به خدا، از وی مدد می گیرند.
دو "حاج قاسم"؛ نماد بارز و بی نظیر مردم داری و ولایتمداری/سردار دلها؛ شهیدی که ورزشکاران از او مدد می گیرند
محمود ریگی، قهرمان جهانی ورزش های رزمی با گرامیداشت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی و حاج قاسم میرحسینی در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در واقع این دو شهید بزرگ اسوه مردم جنوب شرق کشور و نماد بارز و بی نظیر مردم داری و ولایتمداری بودند و جانشان را در راستای دفاع از وطن و اسلام ناب محمدی نثار کردند، بدون تردید نامشان تا همیشه زنده خواهد ماند.

وی ادامه داد: طبق گفته سردار شهید سلیمانی فاتح جبهه مقاومت، سردار حاج قاسم میرحسینی در جبهه به منزله یک لشکر بود، در واقع سردار دلها نیز در جبهه ها اتکایش به این شهید بزرگ و شاخص ملی بود.  
 
ریگی اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی خالصانه برای مردم گام برداشت و ساده زیست، انتظار می رود که مسئولان کشورمان در دولت جدید ساده‌زیستی و مردمی‌بودن مالک اشتر زمان را به عنوان یک الگوی بی نظیر مورد توجه قرار دهند.
 
به گفته وی، ارتقای امنیت نقش برجسته ای در توسعه هر منطقه به همراه دارد، اگر اکنون شاهد تعاملات تجاری میان ایران و کشورهای منطقه هستیم، حاصل اقدام های جهادی سردار شهید سلیمانی و پیروزی در نبرد با داعش است.
 
این قهرمان ورزشی اظهار کرد: شهید سلیمانی محبوب دل شیعه و سنی سراسر جهان است، شهیدی که نه تنها منش پهلوانی وی به الگویی برای ورزشکاران تبدیل شده، بلکه هر بار مسابقات را در هر سطحی با یاد و خاطره این شهید بزرگ آغاز می کنیم و برای دفاع از پرچم ایران اسلامی با تمام وجود در میدان رقابت ها حاضر می شویم.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcivwazrt1a5z2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما