تاریخ انتشار :جمعه ۱۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۳
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان گفت: 160 نفر از پرسنل این سازمان در شب های عزاداری سرور و سالار شهیدان در آماده اش کامل برای تامین ایمنی مراسمات عزاداری هستند.
آماده باش 160 آتش نشان برای تامین ایمنی مراسمات عزاداری در زاهدان
خسرو سراوانی در گفت و گو با عصرهامون، گفت: با توجه به فرارسيدن ايام محرم و برگزاری مراسم عزاداری در تكايا، حسينيه ها و هسته مركزی شهر، 12 ایستگاه آتش نشانی با 160 نفر نیرو برای تامين ايمنی مردم در این مراسمات در حالت آماده باش کامل هستند.

وی افزود: پرسنل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی زاهدان با حضور و نظارت مستقیم مسئولان، کارشناسان و فرماندهان در اماکن و مراسم عزاداری با تمام توان فنی و عملیاتی خود امسال نیز از ابتداي محرم تا پايان مراسم تاسوعا و عاشورای حسينی مستقر بوده و مانند هر سال، نهایت تلاش خود را برای تامین ایمنی عزاداران حسینی در این شهر به کار می گیرد.

سراوانی با اشاره به بازدید و سرکشی های مداوم و پیشگیرانه کارشناسان این سازمان از سطح ایمنی هیئات و اماکن مذهبی زاهدان، افزود: در شب های عزاداری خودروهای اطفاء حریق نیز در نقاط از پیش تعیین شده مستقر می شوند تا در صورت نیاز به حضورشان در هر نقطه ای، در کمترین زمان ممکن ارائه خدمت داشته باشند.


رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری زاهدان در خصوص تدابیر اندیشیده شده برای تامین ایمنی مراسم عزاداری در روزهای تاسوعا و عاشورا در این شهر نیز گفت: با هدف برنامه ریزی برای ارائه هرچه بهتر خدمات، مسیر مراسمات جهت استقرار نیروها و پوشش دهی ایمنی در اماکن از پیش تعیین شده و دیگر مکان های شلوغ به ویژه در این 2 روز، مورد بازدید قرار گرفته است.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcenn8z7jh8zni.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما