تاریخ انتشار :جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۷
در یازدهمین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی،3 هزار و 316 رای اولی در دلگان واجد شرایط رای دادن هستند.
چشم انتظاری 3 هزار و 316 رای اولی دلگان به پایان رسید/ حماسه باشکوه پای صندوق های رای
به گزارش عصرهامون به نقل از صدای بلوچ، همزمان با سراسر کشور یازدهمین مرحله انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان از صبح امروز آغاز شده است.

واجدین شرایط رای دادن در شهرستان دلگان 39 هزار و 669 نفر هستند که 3 هزار و 316 نفر برای اولین بار پای صندوق های رای رفته اند؛ رای اولی هایی که پس از ماه ها انتظار اکنون می توانند با رای دادن در جامعه خود سرنوشت ساز شوند.


مرادی یکی از این رای اولی ها در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با تاکید بر اینکه من با شور و اشتیاق فراوان در انتخابات شرکت کرده ام،بیان کرد:یکی از وظایف  و از حقوق بنده به عنوان یک ایرانی این است که در انتخابات شرکت کنم.

وی با اشاره به اینکه من نماینده ای به مجلس خواهم فرستاد که در واقع شخصی باشد که بتواند برای مملکت ما قانون وضع کند و بتواند به مرحله اجرا گذارد، گفت: این فرد بهتر است ملاک هایی همچون ایمان، تقوا و رسیدگی به افراد ناتوان و قشر ضعیف جامعه و هم اینکه درعمل پایین ترین قشر جامعه را در نظر بگیرد.

این شهروند فرهنگی تصریح کرد: نماینده خوب باید فردی باشد که پیرو اهل بیت (ع) و ولایت فقیه باشد یعنی آنگونه که امیر المومنین (ع) دلسوزانه مردم را زیر سایه ی حکومت اسلامی پناه داد و آنها را به سمت و سوی مدینه فاضله می کشاند عمل نماید و قطعا چنین فردی هیچ گاه به فکر منافع شخصی اش نخواهد بود و مشکلات مردم مد نظرش می باشد.

 وی ادامه داد: آنچه که مردم می خواهند این است که به فکر درد مندان باشد، بستر کار و تلاش را برای جوانان ایجاد و مشکلات ازدواج جوانان را مرتفع، صلح و امنیت را برقرار، و احکام اسلامی را بدرستی اجرا کند، یعنی آنگونه که باید در جامعه به صورت عملی مشاهده شود و قطعا خیلی از بزهکاری ها در جامعه از بین برود.

مرادی در پایان نیزبا اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند"دو مسئله در انتخابات دارای اهمیت فراوان است اصل شرکت در انتخابات اصل درست انتخاب کردن و رای دادن به نامزد های اصلح است" خاطر نشان کرد: و روز دوم اسفند پای صندوق های با الگو قرار دادن این دو اصل به کاندیداها رای می دهیم.

آسیه بامری یکی دیگر از شهروندان رای اولی در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه برای اولین بار در انتخابات شرکت خواهد کرد، گفت: شخصی راانتخاب انتخاب می کنم که قبل از هر چیزی باید ایمان، تقوا و وجدان بیدار برای پاسخگویی به مردم را داشته باشد و همچنین از دانش بالایی برخوردار باشد که بتواند به موقع منافع ملی را بر منافع خود ترجیح دهد.

وی افزود: شخصی که کاندیدای نمایندگی برای مجلس شورای اسلامی می شود ضمن اینکه باید با وظایف خود آشنایی کامل داشته باشد، مشکلات اساسی مردم را هم مد نظر داشته باشد.

بامری با تاکید بر اینکه نماینده ای که به مجلس می رود باید عملکرد خود را روزانه برای مردم اعلام کند، عنوان کرد: نماینده مجلس با حضور در میان مردم نسبت به آسیب شناسی و رفع مشکلات جامعه اقدام کند.

این شهروند دلگانی خاطرنشان کرد: کی از مهمترین معضلات  ومشکلات  جامعه بیکاری است که یک نماینده خوب می تواند در حوزه اشتغال  با تصویب قانون این معضل را بر طرف کند.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcipzazrt1arr2.cbct.html
منبع : عصرهامون
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود