تاریخ انتشار :چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰
سردار محمد قنبری از انهدام باند حرفه ای و مسلحانه قاچاق مواد مخدر و دستگیری متهم به قتل جوان زاهدانی در سمنان خبر داد.
باند حرفه ای و مسلحانه قاچاق مواد مخدر متلاشی شد/ دستگیری جوان زاهدانی متهم به قتل در سمنان
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: روز گذشته تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان در عملیاتی مقتدرانه با همکاری ماموران انتظامی شهرستان خاش، زاهدان و یگان تکاوری یک باند حرفه ای و مسلحانه قاچاق مواد مخدر را متلاشی کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات ضمن هلاکت 2 سوداگر مرگ، دستگیری 2 قاچاقچی،2 دستگاه زانتیا و یک دستگاه وانت تویوتا از اعضای این باند قاچاق توقیف شد.

به گفته قنبری، در این عملیات مقدار یک تن و 651 کیلو و هفتاد گرم انواع مواد مخدر شامل یک تن و پانصد و پانزده کیلو و هفتصد و هفتاد گرم تریاک، 93 کیلوگرم شیشه ،42 کیلو و سیصد گرم هروئین به همراه یک قبضه اسلحه کلاش، 5 تیغه خشاب کلاش حاوی 58 فشنگ جنگی کشف شد.

وی در ادامه از دستگیری یک متهم به قتل فراری خبر داد و گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان متهم به قتل جوانی 18 ساله در خیابان رسالت شهر زاهدان پس از 45 روز فرار و زندگی مخفیانه در شهرک صنعتی شهر سمنان در عملیات ضربتی دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در این پرونده قاتل در جریان نزاع دسته جمعی با شلیک گلوله وینچستر مقتول را که  به صورت رهگذر در کنار خیابان نظاره گر این ماجرا بود از ناحیه قفسه سینه مجروح و به قتل رساند.

انتهای پیام/
 
http://asrehamoon.ir/vdcayan6a49nuw1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود