تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵
عبدالناصر درخشان گفت: هشت سال دفاع مقدس جلوه ی رشادت، فداکاری و ایستادگی یک ملت در برابر زورگویان عالم است.
زنده نگه‌ داشتن یاد و خاطره دلاورمردان دفاع مقدس امری ضروری است
به گزارش عصرهامون، عبدالناصر درخشان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پهره بیان کرد: هفته دفاع مقدس بهانه ای است که یاد و خاطره ای از تمام کسانی که برای آرمان های انقلاب جان خود را ازدست دادند داشته باشیم.

وی در ادامه مطلب فوق، افزود: هفته دفاع مقدس بهترین فرصت برای یاد کردن از رزمندگان عزیزی که در دوران هشت سال دفاع مقدس مجاهدت هایی انجام دادند و از مرزها دفاع کردند بوده است.

نماینده مجلس در حوزه انتخابیه شهرستان ایرانشهر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردی های شهیدان والامقام، رزمندگان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: در جنگ جهانی دوم فیلم ها و نمایشنامه های زیادی با حجم بالا در راستا کشورهای دنیا که در گیر جنگ بودند ساخته شد، اما ما نتوانستیم فرهنگ ایثار و جهادگری را آنگونه که شایسته است نشان دهیم و باید این فرهنگ را نهادینه کرد.

این مقام مسئول بر ضرورت زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره دلاورمردان دفاع مقدس تأکید کرد و گفت: آنان فقط برای دفاع از خاک کشور نجنگیدند بلکه برای دفاع از ارزش‌های اسلامی و باورهای نظام مقدس جمهوری اسلامی نبرد کردند.

وی عنوان کرد: امید است بتوانیم راه شهدای گرانقدری که برای عزت و سربلندی ایران عزیز که جان دادند و خفت نپذیرفتند ادامه داده و گامی برای آبادی ایران عزیزمان برداریم.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcbagb8srhbf8p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود