تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۵
با پیگیری عصرهامون صورت گرفت؛

پایان نقشه های بی شرمانه مرد هوسران زاهدانی

مهدی شمس‌آبادی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: مرد جوان زاهدانی که فضای مجازی را مامنی برای دستیابی به امیال شیطانی اش قرار داده بود، به دست قانون افتاد.
پایان نقشه های بی شرمانه مرد هوسران زاهدانی
به گزارش عصرهامون، 20 مهرماه بود که مطلبی با عنوان وقتی فضای رها شده مجازی محلی برای امیال شیطانی می شود/ ماساژ بانوان توسط مرد هوسران زاهدانی در این پایگاه خبری منتشر شد، ماجرا از این قرار بود که وقتی دختری جوان به نام "انوشه" به توصیه یک پزشک سنتی، برای درمان مادر پیرش به دنبال یک ماسور سنتی بود، از فرصت فضای مجازی استفاده و این عنوان را در اینستاگرام جست و جو کرد.
 
اما پس از جست و جوی این هشتگ به طور کاملا غیر منتظره با صفحه ای مواجه شد که صاحبش عنوان "ماساژ زاهدان" را برای آن انتخاب کرده بود و از ماساژ بانوان توسط آقا خبر می داد، انوشه در ادامه ماجرا به هدف اصلی این مرد پی برد و موضوع را به این پایگاه خبری اطلاع داد و از این که بدون هیچ واهمه ای بی ‌بند و باری جنسی رخ عیان کرده و فضای رهای مجازی را مامنی برای خود قرار داده است، ابراز گلایه کرد.

بنابراین گفته های وی در این پایگاه خبری منتشر شد و در پی انتشار آن، دستگاه های نظارتی وارد عمل شدند و به نقشه های بی شرمانه این مرد هوسران پایان دادند.

دستگیری مرد هوسران زاهدانی /ماساژ بانوان توسط ماسور آقا

مهدی شمس‌آبادی، دادستان مرکز سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار ما بیان کرد: طی روزهای اخیر خبری مبنی بر تبلیغ ماساژ بانوان توسط ماسور آقا توسط یکی از کاربران فضای مجازی در شبکه های اجتماعی، در پایگاه خبری عصرهامون منتشر شد که موضوع بلافاصله در دستور کار دستگاه قضا قرار گرفت.
 
وی ادامه داد: در همین راستا  با همکاری پلیس اطلاعات امنیت فرماندهی انتظامی استان، فعالیت های این مرد شیاد که به صورت علنی در فضای مجازی تبلیغ می‌کرد به صورت شبانه روزی رصد شد تا این که به سرنخ هایی از وی و هدف اصلی اش که همان ترویج فساد و فحشا ، دست یافتیم.
 
شمس آبادی اضافه کرد: متهم که خود را به کاربران فضای مجازی با نام مستعار "پندار احتشام" معرفی کرده بود و با این عنوان فعالیت و اقدام به اغفال و سوء استفاده از بانوان می کرد، در دست قانون افتاد.
 
وی ادامه داد: با توجه به این که این فرد هم اکنون در دست قانون بوده و پیگیری ها در خصوص دیگر جرم های احتمالی وی  ادامه دارد هم استانی ها  محترم در صورت داشتن هر گونه شکایتی از متهم به دادسرای زاهدان مراجعه کنند.
 
شمس آبادی در پایان ضمن توصیه به شهروندان از عموم مردم درخواست کرد در صورت مشاهده موارد مشابه، مراتب را به پلیس ۱۱۰ و یا دادستانی شهرستان اعلام کننده و وعده ‌های دروغین و  اغواگرایانه این شیادان را باور نکنند.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdci5uaz5t1ap32.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود