تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲
در تداوم رزمایش کمک های مومنانه سپاه پاسداران انجام شد؛

توزیع 100 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در ماه رمضان

علی اکبر جعفری، معاون محرومیت زدایی و مردم‌یاری قرارگاه قدس جنوب‌ شرق سپاه گفت: در راستای رزمایش کمک مومنانه و در ماه ضیافت الهی به منظور تکریم خانواده‌های نیازمند، یکصد هزار پرس غذای گرم توزیع شد.
توزیع 100 هزار پرس غذای گرم بین نیازمندان در ماه رمضان
علی اکبر جعفری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: همزمان با ماه مبارک رمضان و در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب در این ماه ضیافت الهی یکصد هزار پرس غذای گرم به همت معاونت محرومیت زدایی قرارگاه قدس،رده های سپاه در سیستان و بلوچستان،گروههای جهادی وهیات های مذهبی طبخ و توزیع شد.

وی افزود: توزیع این میزان غذای گرم بین خانواده های آسیب دیده از ویروس کرونا و نیازمندان کمیته امداد امام خمینی(ره) انجام گرفت.

این مقام مسئول با بیان اینکه پخت و پز غذای گرم در آشپزخانه ها با رعایت موازین بهداشتی صورت گرفته است، ادامه داد: از این تعداد ۸۰ هزار پرس غذای گرم به صورت مشارکتی و ۲۰هزار پرس به همت سپاه پاسداران طبخ و در بین محرومین توزیع شد.
 

 
معاون محرومیت زدایی و مردم‌یاری قرارگاه قدس جنوب‌ شرق سپاه خاطر نشان کرد: در این ایام کرونایی که بسیاری از مردم با مشکلات اقتصادی و گرفتاری های ‏شغلی روبرو هستند، ما شاهد عنایت الهی به ملت هستیم که چگونه هموطنانمان به فکر یکدیگر بوده و با کمک های مومنانه در ‏رفع نیازهای نیازمندان تلاش می کنند.‏

انتهای پیام/
 
 
 
 
http://asrehamoon.ir/vdchkqnzw23nx-d.tft2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود