تاریخ انتشار :سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸
قاسم حبيب‌زاده، معاون سياسی سازمان بسيج مستضعفين انتخابات آینده را همراه با حضور پرشور مردم دانست و گفت: آمریکا در هر انتخابات با تبلیغات و جنگ روانی به دنبال کاهش مشارکت مردم است.
بصیرت افزایی رمز مشارکت حداکثری مردم در انتخابات/ انتخاب کاندیدای اصلح آینده نظام را تضمین می‌کند
به گزارش عصرهامون، شامگاه گذشته نشست بصیرتی و روشنگری، نقش سران طوایف در مشارکت و حضور آگاهانه با حضور معاون سياسی سازمان بسيج مستضعفين، مسئول بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان وبلوچستان، سران طوایف و برزگان عشایری استان در مجتمع 5 آذر سپاه سلمان برگزار شد.

تامین امنیت و اقتدار کشور در سایه انتخاب پرشور و حداکثری مردم است

حسین فروغی، مدیر سازمان بسیج عشایری سپاه سلمان سیستان وبلوچستان در ابتدای این جلسه با بیان اینکه عشایر ذخایر انقلاب بوده و نقش سران طوایف در تمامی عرصه های نظام و انقلاب اثرگذار است، بیان کرد: عشایر با تبعیت از ولایت و اسلام تاکنون در هر عرصه ای ایفای نقش کرده و با همراهی و حضور گسترده در صحنه توطئه و ترفند های دشمنان را خنثی کردند.

 وی با بیان اینکه تامین امنیت و اقتدار کشور در سایه انتخاب پرشور و حداکثری مردم است، گفت: مردم باید بدانند که رای آنها در انتخابات اثرات زیادی در حوزه های مختلف سیاسی، فرهنگی و اقتصادی و غیره دارد، بر این اساس باید با عمل به منویات رهبر انقلاب، دولتی انقلابی و جوان را انتخاب کرد چرا که انتخاب اصلح دشمنان نظام و انقلاب را ناکام می کند.

مدیرسازمان بسیج عشایری سپاه سلمان ادامه داد: یکی از اهداف مهم دشمن ایجاد یاس و ناامیدی در بدنه جامعه است تا از این طریق اقدام به مشاکت پایین مردم در پای صندوق های رای کند، اما خوشبختانه ملت ایران با زکاوت و هوشیاری و با انگشتان جوهری خود دشمنان را انگشت به دهان گذاشته و آنان را مایوس کرده اند.

تضمین دستاوردهای نظام با انتخاب فرد اصلح  

قاسم حبيب‌زاده، معاون سياسی سازمان بسيج مستضعفين هم در این نشست، انتخابات آینده را همراه با حضور پرشور مردم دانست و گفت: آمریکا در هر انتخابات با تبلیغات و جنگ روانی به دنبال کاهش مشارکت مردم است.

وی گفت: آنچه در انتخابات پیش رو مهم است اینکه باید تلاش کرد تا با ارتباط گیری با افراد مردد آنها را برای حضور در انتخابات با گفتاری مناسب مجاب برای مشارکت حداکثری کرد.

این مقام مسئول ادامه داد: انتخاب فرد اصلح و آگاه طبق بیانات رهبر معظم انقلاب باعث تضمین دستاوردهای نظام و انقلاب می شود.

حبیب زاده خاطر نشان کرد: کم هزینه ترین، ارزان ترین و مطمئن ترین راه برون رفت از مشکلات و افزایش اقتدار ملی حضور پرشور در انتخابات است.

پرشور بودن انتخابات لرزه بر تن دشمنانی می اندازد

سردار محمد مهدی گرگیچ، یکی از سران طوایف و عشایری استان در ادامه این نشست بیان کرد: تمام ملت به ویژه مردم شیعه وسنی این خطه از کشور همچون همیشه پای صندوق های رای می آیند، چرا که پرشور بودن انتخابات لرزه بر تن دشمنانی می اندازد که چشم طمع به این مرز و بوم دارد.

وی با بیان اینکه در تعیین سرنوشت کشور مردم نقش بسزایی برعهده دارند، ادامه داد: در این برهه حساس برای شرکت در انتخابات همگان باید حضور حداکثری داشته باشند تا سرنوشت چهار ساله کشور را تعیین کنیم، باید دقت کرد تا شعارهایی که کاندیدها وعده داده و بدقولی کرده و می کنند به پای نظام گذاشته نشود، همچنین کاندیدها باید برحسب قانون به مردم قول دهند و بدانند کوتاهی آنها به نظام برنمی‌گردد به نحوه انتخاب ما برمی‌گردد که بر چه اصولی چنین افرادی را انتخاب کرده ایم.

گرگیچ خاطر نشان کرد: دشمن سعی در یاس و ناامیدی مردم برای عدم حضور در انتخابات دارد، باید بیدار، آگاه و هوشیار باشیم چرا که در آستانه انتخابات دشمن تمام سعی خود را دارد تا بگوید انتخاب ها سودی ندارد و برای مردم نیست؛ اینجا وظیفه ما چند برابر است و باید هرکدام بدانیم که در حقیقت یک رای ما سرنوشت این کشور یا شورای شهر را تعیین می‌کند و این نتیجه گیری بر عهده ما بوده است.

وی تصریح کرد: عدم مشارکت در این عرصه سیاسی باعث نفوذ دشمن می شود، دشمن از مدت ها پیش تبلیغات دروغین زیادی برای به بیراهه کشاندن مردم به ویژه جوانان بکار گرفته در این راستا ملت ایران باید با بیداری، آگاهی، هوشیاری، بصیرت و ولایت مداری که دارند رای داده و پای صندوق‌های با هوشیاری و درایت شرکت می‌کنند.
 
مردم سیستان وبلوچستان بیشترین سهم مشارکت را در صحنه انتخابات دارند

محمدرضا سردار شهرکی، بزرگ طایفه منطقه سیستان هم در ادامه با بیان اینکه مردم سیستان وبلوچستان همیشه بیشترین سهم مشارکت را در صحنه انتخابات دارند، گفت: وحدت، همدلی، یکپارچگی و اتحاد اقشار و مذاهب مختلف در سیستان وبلوچستان عاملی در پیشرفت، امنیت واقتدار منطقه است.

وی گفت: وحدت، همدلی، یکپارچگی و اتحاد امروز در این دیار منجر به امنیتی شده که به وضوح شاهد آن هستیم، همین که امروز در مجلس و در سکوهای مختلف کشور شیعه و سنی در کنار هم حضور داشته و خدمات ارائه می کنند نمونه بارز وحدت در ایران اسلامی است.

شهرکی ادامه داد: حضور مردم در صحنه انتخابات نقشه شوم دشمن را خنثی و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان می‌زند، در این راستا هرچه درصد مشارکت مردم بالاتر باشد دولت حرف بیشتری برای گفتن در عرصه های مختلف کشوری و بین المللی دارد.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdci5vazrt1app2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود