تاریخ انتشار :شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۶
ابوالفضل مهدیار گفت: اولین سری واحدهای مربوط به طرح اقدام ملی مسکن در حوزه این اداره کل در سیستان و بلوچستان هفته دولت تحویل متقاضیان می شود، البته این در صورتی امکان پذیر است که متقاضیان آورده خود را تامین کنند.
تحویل اولین سری واحدهای طرح اقدام ملی مسکن در هفته دولت/ قیمت تمام شده هر مترمربع واحد مسکونی تا ۵ میلیون تومان برآورد شد
ابوالفضل مهدیار، معاون امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: از تعداد ۲۲ هزار نفر ثبت نام کننده برای طرح اقدام ملی مسکن در حوزه این اداره کل (شمال استان) تاکنون پنج هزار و دویست نفر پول واریز کرده اند.

وی ادامه داد: این افراد به پروژه ها معرفی شده اند و عمده پروژه ها در حال اجراست و برخی پروانه را دریافت کرده و در مرحله نازک کاری، فونداسیون و سفت کاری هستند.

معاون امور مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان اظهار کرد: مبلغ تسهیلات هم بر اساس آخرین صحبت ها فعلا از ۱۰۰ به ۱۵۰ میلیون تومان افزایش یافته است که منتظر ابلاغ آن هستیم.

مهدیار عنوان کرد: اولین سری واحدهای مربوط به طرح اقدام ملی مسکن در حوزه این اداره کل در سیستان و بلوچستان هفته دولت تحویل متقاضیان می شود، البته این در صورتی امکان پذیر است که متقاضیان آورده خود را تامین کنند.

وی گفت: واحدهای این طرح تنها با آورده متقاضی و تسهیلات بانکی ساخته می شود و در صورتی که متقاضیان آورده خود را به موقع تامین کنند می توان تعدادی از آن ها را در هفته دولت تحویل داد.

این مقام مسئول اظهار کرد: قیمت تمام شده هر متر مربع واحد مسکونی در این طرح حدود چهار و نیم تا پنج میلیون تومان برآورد شده است که بستگی به بازار دارد.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdci5vazvt1apy2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود