تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲
علیرضا سلمان نژاد گفت: حضور حداکثری سبب افزایش اقتدار جمهوری اسلامی در سطح بین المللی است به فرموده رهبر انقلاب علاج دردهای مزمن کشور در انتخابات پرشور و انتخاب اصلح است.
مشارکت حداکثری در انتخابات عامل افزایش اقتدار بین المللی جمهوری اسلامی/ رییس جمهور منتخب باید دارای روحیه جهادی باشد
به گزارش عصرهامون، علیرضا سلمان نژاد بازیگر طنز شبکه هامون سیستان و بلوچستان در گفت وگو با زاهدنیوز، بیان کرد: دشمنان با دسیسه های مختلف به دنبال حضور حداقلی مردم در انتخابات هستند اما ملت ما همواره در طی این سال ها پایبندی خود به نظام را به اثبات رسانده اند و این بار نیز با حضور پرشور خود مشت محکمی بر دهان یاوه گویان زده و انتخاباتی پرشور را رقم خواهند زد.

وی افزود: اکثر رسانه های بیگانه روی موضوع انتخابات ریاست جمهوری ایران متمرکز شده اند و همه تلاش خود را برای کمرنگ کردن حضور و ناامیدی مردم از حضور پای صندوق های رای انجام می دهند، ملت ما هوشیار هستند و توطئه دشمنان این بار نیز به جایی نمی رسد و تیر آنان به سنگ خواهند خورد.

وی خاطرنشان کرد: حضور حداکثری سبب افزایش اقتدار جمهوری اسلامی در سطح بین المللی است به فرموده رهبر انقلاب علاج دردهای مزمن کشور در انتخابات پرشور و انتخاب اصلح است و هر چه مشارکت بیشتر باشد اقتدار کشور بالاتر می رود.

سلمان نژاد تاکید کرد: انتخابات سرمایه گذاری عظیم ملت است و منافع بسیاری برای کشور به همراه خواهد داشت اما دشمن این منفعت را نمی خواهد و به دنبال ضعیف جلوه دادن جمهوری اسلامی است اگرچه مشکلات اقتصادی در کشور وجود دارد اما یک انتخاب خوب می تواند همه آنها را برطرف کند.

وی با اشاره به اهمیت انتخاب آگاهانه، اذعان کرد: رییس جمهور اصلح باید روحیه جهادی داشته و مرد میدان عمل باشد، با ملت صادق بوده و وعده هایش را محقق سازد ،روحیه شهید سلیمانی را داشته و تا نیل به اهدافش از پای ننشیند.

وی ادامه داد: رییس جمهور منتخب باید رسیدگی به درد مردم در الویت کارش  قرار دهد مردمی باشد و درد اقشار ضعیف جامعه در همه نقاط کشور را لمس و برطرف کند چرا که بسیاری از مشکلات جامعه ما با یک برنامه ریزی قابل حل است.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcdnj0fjyt0s56.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود