تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۳ تير ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳
حامد عطاری گفت: تعداد ۷۵۰ هزار عدد ماسک و ۱۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده و همچنین ۱۴ مخزن آب با همکاری کمیته امداد سیستان و بلوچستان، بین نیازمندان سیستان و بلوچستان توزیع شد.
اهدای ۷۵۰ هزار ماسک و محلول ضدعفونی کننده به نیازمندان سیستان‌وبلوچستان
به گزارش عصرهامون؛ حامد عطاری، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شستا گفت: تعداد ۷۵۰ هزار عدد ماسک و ۱۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده و همچنین ۱۴ مخزن آب با همکاری کمیته امداد استان، بین نیازمندان سیستان و بلوچستان توزیع شد. وی گفت: با توجه به شرایط حاد کرونایی در سیستان‌وبلوچستان و دغدغه‌های مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) در راستای مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت، به هولدینگ‌های تابعه ابلاغ شستا تا پس از احصاء نیازمندی‌های استان، در حد وسع خود در جهت رفع نیازها اقدام کنند.

وی افزود: تمام هولدینگ‌های زیرمجموعه شستا در حد وسع خود وارد عمل شده و اقدام به ارسال یک سری اقلام مورد نیاز از جمله دستگاه اکسیژن ساز، دستگاه‌های مانومتر، گان، ماسک و محلول ضد عفونی کننده کرده‌اند که در چند مرحله ارسال و طبق صلاحدید کمیته امداد استان توزیع خواهد شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شستا بیان کرد: در مرحله اول، یک محموله ۷۵۰ هزار عددی ماسک و ۱۵ هزار لیتر محلول ضدعفونی کننده و همچنین ۱۴ مخزن آب آماده و به استان ارسال شده است.

وی گفت: محموله ارسالی بین نیازمندان شهرستان مرزی میرجاوه و سپس بخش کورین توزیع شد که این کار در مابقی زمینه‌ها ادامه‌دار خواهد بود.

عطاری اظهار کرد: یکی از برکات این سفر به سیستان و بلوچستان و دیدار با مدیرکل کمیته امداد استان، این بود که قرار شد با توجه به نزدیک بودن عید سعید غدیرخم، همکاری در جهت طبخ و توزیع غذا میان نیازمندان صورت گیرد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شستا افزود: همچنین قرار است ایتام تحت حمایت کمیته امداد استان را تحت پوشش قرار دهیم تا این عزیزان نیز از حمایت‌های شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی بهره‌مند شوند که البته این مسأله نیاز به برنامه‌ریزی و برگزاری جلسات بیشتری دارد.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcbf9b88rhbfzp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود