تاریخ انتشار :سه شنبه ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶
حسین فروغی با بیان اینکه شهدای عشایری پیش قراول دفاع مردمی در دوران دفاع مقدس هستند، گفت: عشایر در تمامی دفاع مقدس از انقلاب اسلامی حمایت کردند.
شهدای عشایری پیش قراول دفاع مردمی در دوران دفاع مقدس هستند/ از برپایی خیمه های مقاومت تا تداوم کمک های مومنانه
به گزارش عصرهامون، حسین فروغی ضمن بزرگداشت آغاز هفته دفاع مقدس، با بیان اینکه دفاع مقدس برگی زرین در تاریخ انقلاب اسلامی است، بیان کرد: هشت سال دفاع مقدس نماد ایثار و از خودگذشتگی، مقاومت و پایمردی است که ملت ایران توانست با اتکا به خداوند در برابر کفر و استکبار جهانی به پیروزی برسد به گونه ای که این دوران بهترین الگو برای بهره‌گیری از توان داخلی برای پیشبرد مسائل کشور در راستای گام دوم انقلاب است.

وی با بیان اینکه عشایر در تمامی دفاع مقدس از انقلاب اسلامی حمایت کردند، افزود: با آغاز جنگ تحمیلی عشایر غیور یکی از اقشاری بودند که در هشت سال دفاع مقدس نقش بسزایی ایفا کردند و با نثار جان خویش از کیان این مرز و بوم دفاع کرده و در مقابل دشمن بعثی ایستادگی کردند.

مدیر سازمان بسیج عشایری استان با تاکید بر این مطلب که عشایر جزو ذخایر انقلاب هستند، ادامه داد: عشایر همواره نقش بسزایی در پیشبرد اهداف کشور داشته و امروزه در دفاع از اقتصاد و دفاع از سلامت نیز با تولید محصولات دامی و عشایری خود باعث پیشرفت در حوزه اقتصادی هستند.

وی با اشاره به برنامه‌های بسیج عشایری استان در هفته دفاع مقدس ادامه داد: برپایی خیمه های مقاومت عشایری، اهدای نذر خون، تداوم کمک های مومنانه و طرح شهید حاج قاسم سلیمانی، دیدار با خانواده معظم شهدا، تکریم از خانواده شهدا و جانبازان، غبار روبی گلزار شهدا، نشست و دیدار با سران طوایف معتمدین و بسیجیان عشایر، ایستگاه صلواتی و  اجرای سرودهای محلی از مهم‌ترین برنامه‌های اجرایی در این هفته است.

فروغی با بیان اینکه شهدای عشایری پیش قراول دفاع مردمی در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: در طول هشت سال دفاع مقدس هرگاه نیازی به عشایر بود با تمام توان و با جان و دل از خاک ایران دفاع کرده و اکنون نیز با حضور در عرصه های مختلف نقشه شوم دشمن را خنثی می کنند.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcbw8b85rhbawp.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود