تاریخ انتشار :شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۵
مسئول بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان گفت: امروز به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ۲۳۲ پروژه محرومیت زدایی در حوزه سرزمینی قرارگاه عملیاتی شهید معمار شهرستان ایرانشهر افتتاح شد.
افتتاح ۲۳۲ پروژه محرومیت زدایی در حوزه سرزمینی قرارگاه عملیاتی شهید معمار ایرانشهر
به گزارش عصرهامون علی اکبر جعفری، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: رسالت اصلی سازمان بسیج سازندگی در استان بررسی نیازهای ضروری و اولیه نیازمندان و بررسی و احصا مشکلات آنها در نقاط محروم این منطقه است.

وی با بیان این که بسیج سازندگی دغدغه عمده اش خدمت به مردم است، افزود: به منظور رفاه حال نیازمندان و حل پاره ای از مشکلات اقتصادی و معیشتی در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس این سازمان در سطح استان اقداماتی را انجام داده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در آستانه هفته دفاع مقدس در کنار ۱۱ هزار و ۲۹۶ پروژه عمرانی که توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در طول سال های متمادی در استان سیستان و بلوچستان انجام شده، امروز شاهد افتتاح ۲۳۲پروژه در مجموعه قرارگاه عملیاتی شهید معمار شهرستان ایرانشهر هستیم‌.

وی خاطرنشان کرد: تا پایان سال افتتاح ۷۹۶۱ پروژه در دستور کار بسیج سازندگی سپاه سلمان سیستان و بلوچستان است که شهر به شهر انجام دهند.

جعفری اضافه کرد: بالغ بر ۶ میلیارد تومان در بخش مسکن مردمی هزینه شده که این مسکن ها مربوط به خانواده معظم شهدا بوده و همچنین پروژه هایی چون آبرسانی، سد قنات، اشتغال زایی، محرومیت زدایی در دستور کار بوده که امروز با حضور و دستور فرمانده قرارگاه قدس تقدیم مردم عزیز منطقه قرارگاه شهید معمار ایرانشهر خواهد شد.

وی تصریح کرد: هزینه برآورده شده پروژه‌هایی که قرار است تا پایان سال افتتاح آن ها انجام شود چیزی بالغ بر ۳۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است و اعتبارات پروژه هایی که امروز در منطقه قرارگاه شهید معمار افتتاح شد بالغ بر میلیارد تومان است.

وی اضافه کرد: امروز تعداد ۳۱۸ خانوار از پروژه های افتتاحیه در منطقه شهید معمار شهرستان ایرانشهر استفاده خواهند کرد.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcexw8zfjh8e7i.b9bj.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود