> ثبت بیش از ۱۳ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی حوزه شمال سیستان و بلوچستان هیرمند – زابل پرترددترین مسیر | عصر هامون
تاریخ انتشار :سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۳
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از ثبت ۱۳ میلیون و ۳۸۶ هزار و ۵۸۸ تردد در شش ماهه سال جاری در محورهای مواصلاتی حوزه شمال این استان خبر داد.
ثبت بیش از ۱۳ میلیون تردد در محورهای مواصلاتی حوزه شمال سیستان و بلوچستان/ هیرمند – زابل پرترددترین مسیر
به گزارش عصرهامون، ایوب کرد با اشاره به ثبت ۱۳ میلیون و ۳۸۶ هزار و ۵۸۸ تردد در شش ماهه نخست سال در محورهای مواصلاتی حوزه شمال این استان، بیان کرد: این آمار نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش۱۳ درصدی را نشان می دهد.

وی با بیان اینکه این میزان تردد توسط ۳۸ دستگاه تردد شمار در محورهای مواصلاتی شمال استان ثبت شده است، افزود: محورهای هیرمند – زابل،خاش – زاهدان، زابل – هیرمند و سه راهی دشتک – زاهدان پرترددترین محورهای مواصلاتی حوزه شمال استان به شمار می روند.

کرد با اشاره به اینکه هوشمند سازی جاده ها از جمله برنامه های مهم این اداره کل محسوب می شود و امروزه یكی از مباحث مهم در حمل و نقل جاده ای، توجه به سیستم های هوشمند حمل و نقل است كه با هدف افزایش ایمنی، سهولت جا به جایی، امنیت و كارایی، صرفه جویی در هزینه سفر ناشی از كاهش زمان سفر و مصرف انرژی، انجام می شود، اظهار کرد: ۱۲سامانه ثبت تخلفات عبور و مرور در محورهای مواصلاتی حوزه شمال  استان به بهره برداری رسیده  و برنامه ریزی شده است که تا پایان سالجاری تعداد۱۰سامانه دیگر نیز نصب و به بهره برداری برسد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان با اشاره ابزارهای ارتباطی شهروندان با این اداره کل شامل تلفن گویای ۱۴۱، درگاه اینترنتی۱۴۱.ir ونرم افزار موبایلی ۱۴۱ جهت اطلاع از آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی، شرایط آب و هوایی، انسداد و رخدادهای جاده ای و شکایات مردمی و انتقادات و پیشنهادت با تلفن ۱۴۱, افزود: در شش ماهه سال جاری ۶۸ هزار و ۱۵۶  تماس تلفنی در سامانه ۱۴۱ استانی به ثبت رسیده است .

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcb55b8arhba8p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود