کد QR مطلبدریافت صفحه با کد QR

مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان؛

کشف بیش از هزار و پانصد تن برنج قاچاق در انبار های غیر مجاز

8 آذر 1400 ساعت 10:11

حیدر میرزایی گفت: بیش از هزار و پانصد تن برنج قاچاق در انبار های غیر مجاز زاهدان کشف و ضبط شد.


حیدر میرزایی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان در گفت وگو با عصرهامون بیان کرد: طی اخبار دریافتی مبنی بر وجود دو انبار غیرمجاز در یکی از خیابان‌های اصلی شهر زاهدان اکیپ گشت مشترک تعزیرات حکومتی مرکز استان با حضور رئیس شعبه پنجم بدوی تعزیرات و دادیار حقوق عامه دادستانی استان و معاون بازرسی اداره صمت جهت بررسی و صحت و سقم موضوع به آدرس اعلامی مراجعه می کنند.

 وی افزود:  در راستای  استعلامات انجام شده از سامانه جامع ثبت انبارها محرز گردید انبارهای اعلام ای غیر مجاز بوده و در سیستم جامع انبارها ثبت نشده اند.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان تصریح کرد: پس از انجام سیر مراحل قانونی با ورود به انبارها و بازرسی‌های بعمل آمده از محل جمعا حدود هزار و ۵۰۰ تن برنج بدون مجوز قانونی به ارزش بیش از ۴۲ میلیارد تومان تومان کشف شد.

میرزایی خاطر نشان شد: پس از لیست برداری از کالاهای کشف شده به دستور قاضی شعبه ۵  تعزیرات حکومتی انبار ها تا تعیین تکلیف موضوع پروند پلمپ و فرم تشکیل پرونده در محل تنظیم گردید.

وی خاطر نشان کرد:  در همین راستا متخلفین جهت رسیدگی و اعمال قانون به همراه پرونده متشکله به اداره تعزیرات حکومتی مرکز استان معرفی شدند.


انتهای پیام/
 


کد مطلب: 144079

آدرس مطلب :
http://www.asrehamoon.ir/news/144079/کشف-بیش-هزار-پانصد-تن-برنج-قاچاق-انبار-های-غیر-مجاز

عصر هامون
  http://www.asrehamoon.ir