تاریخ انتشار :چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران:

امنیت کشور مثال زدنی است/ راه شهدا ادامه دارد

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امروز امنیت کشور مثال‌زدنی است و ما لزومی ندارد درباره حد توانمان حرف بزنیم چون به اندازه کافی دشمنان این را می‌گویند.
امنیت کشور مثال زدنی است/ راه شهدا ادامه دارد
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ سردار امیر علی حاجی زاده با حضور در شهر بیجار با خانواده شهیدان خدمت، دیدار و گفتگو کرد.
 
وی در این دیدارها ضمن تسلیت و تبریک شهادت فرزندان هوا فضای استان کردستان افزود: این عزیزان در راه خدمت به فیض شهادت نائل آمده‌اند و امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
 
سردار حاجی زاده گفت: این عزیزان در مأموریت‌های زیادی حضور داشتند و به گفته فرماندهان و دوستان شهادت آرزوی دیرینه آنها بود.
 
فرمانده هوا فضای فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان داشت: به اذعان خانواده و دوستان این پنج شهید، شهادت خود را خبر داده بودند و به آرزوی خود یعنی شهادت در راه خدمت رسیدند.
 
وی ادامه داد: امروز امنیت کشور مثال‌زدنی است و ما لزومی ندارد درباره حد توانمان حرف بزنیم چون به اندازه کافی دشمنان این را می‌گویند.
 
سردار حاجی زاده خاطر نشان کرد: قدرتی که امروز فراهم شده، نتیجه راه و روش فرهنگ شهدایی است که مسیر خود را مشخص کردند و در آن راه قدم نهادند.
 
گفتنی است پنج تن از پاسداران هوا فضای شهرستان بیجار، پاسداران آرش زارع، علی اصغر دولت پور، محسن زینتی فر، رحیم ترکمندی و مصطفی حاجمیر در تاریخ ۲۳ آبان که عازم محل خدمت خود در شهر بانه بودند در سانحه تصادف به فیض عظمای شهادت نائل آمدند.
 
انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdccp0qsx2bq0s8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما

آیا پیگیری های مسئولین برای حل مشکل خشکسالی سیستان را کافی میدانید؟
آری
خیر
اصلا پیگیری نمی شود