تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۶
معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان گفت: انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره هیات مدیره و بازرس سازمان نظام کاردانی ساختمان استان ۲۴ دی ماه جاری به صورت اینترنتی برگزار می شود.
انتخابات‌ هیات مدیره سازمان نظام کاردانی ساختمان سیستان و بلوچستان اینترنتی برگزار می شود
به گزارش عصرهامون به نقل از اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان، ابوالفضل مهدیار اظهار داشت: اعضای این سازمان جهت شرکت در انتخابات می‌توانند به وسیله تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ و رایانه به اینترنت متصل شده و به نامزدهای مورد نظر خود رای دهند.

وی ادامه داد: تعداد نامزدهای نهایی برای شرکت در این  دوره از رقابت انتخاباتی در سه گروه عمران ( رشته‌های عمران ، نقشه برداری و ترافیک )، تاسیسات ( رشته‌های تاسیسات مکانیکی و برقی ) و معماری و شهرسازی ( رشته‌های معماری و شهرسازی ) پس از طی مراحل قانونی ۱۳ نفر است که حدود ۵۰۵ نفر از اعضای سازمان مهندسی استان می توانند به آنان رای دهند.

معاون مسکن و ساختمان اداره‌کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در روز برگزاری انتخابات، اعضای سازمان از طریق یک لینک که در اختیارشان قرار می‌گیرد به سیستم رای دهی اینترنتی متصل و پس از احراز هویت می‌توانند به نامزدهای مورد نظر خود رای دهند.

مهدیار گفت: تعداد اعضای مورد نیاز هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان سیستان و بلوچستان هفت نفر شامل سه نفر در گروه عمران، ۲ نفر در گروه تاسیسات و ۲ نفر نیز گروه معماری و شهرسازی است.

وی با بیان اینکه پس از پایان زمان قانونی انتخابات نتایج نهایی آن به تفکیک رشته و آرای ماخوذه اعلام خواهد شد، اظهار داشت: تمام سعی و تلاش این اداره کل بر این است تا فرآیند انتخابات در خور و شایسته اعضای سازمان نظام کاردانی ساختمان استان برگزار گردد.

انتهای پیام/
 
http://asrehamoon.ir/vdcjvievhuqex8z.fsfu.html
نام شما
آدرس ايميل شما