تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۹
موسی عباس زاده محمودی، مدیر کل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت:تعداد ۹۲ طاقه پارچه خارجی بدون مجوز قانونی کشف و ضبط شد.
کشف ۹۲ طاقه پارچه قاچاق در زاهدان/ راننده متخلف بالغ بر یک میلیارد ریال جریمه شد
موسی عباس زاده محمودی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: مامورین حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان زاهدان در یکی از خیابان‌های اصلی شهر در بازرسی از یک دستگاه خودروی پژو پارس تعداد ۹۲ طاقه پارچه خارجی بدون مجوز قانونی به ظن قاچاق را کشف کردند.

وی افزود: در این راستا پس از توقیف خودرو و کالاهای مکشوفه راننده متخلف جهت انجام سیر مراحل رسیدگی به همراه پرونده تشکیل شده به شعبه چهارم تعزیرات حکومتی مرکز استان معرفی شد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان ادامه داد: رئیس شعبه رسیدگی کننده به پرونده با عنایت به عدم ارائه مدارک و مستندات قانونی به شعبه و اقرار متهم تخلف قاچاق کالا را  مسلم دانست و از همین حیث راننده متخلف را علاوه بر ضبط پارچه های کشف شده به میزان یک میلیارد و ۷۴۳ میلیون ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم کرد.

این مقام مسئول اظهار کرد: در برخورد با متخلفان اقتصادی هیچ اغماض و توصیه‌ای مورد قبول نخواهد بود و مردم استان در صورت مشاهده هرگونه تخلف گرانفروشی، کم فروشی و احتکار می‌توانند با سامانه ۱۳۵ تعزیرات حکومتی تماس گیرند زیرا رسیدگی به تماس ها و شکایات مردمی در اولویت کاری قرار دارد تا شهروندان به این یقین برسند که خودشان نمایندگان تعزیرات حکومتی هستند و همکاران ما نیز با تمام توان در خدمت  رفاه مردم خواهند بود.

انتهای پیام/

 
http://asrehamoon.ir/vdccipqss2bq0i8.ala2.html
نام شما
آدرس ايميل شما