تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق‌ها در سال آینده گفت: دولت قصد دارد یک عدد ثابتی به حقوق همه افراد اضافه شود و یک درصدی نیز نسبت به حقوق همه افراد افزایش صورت بگیرد که حدود ۱۰درصد در نظر گرفته شده است.
افزایش حقوق کارمندان در سال آینده ترکیبی از عدد ثابت و درصد است
به گزارش عصر هامون به نقل از  خبرگزاری تسنیم، حسینعلی حاجی‌دلیگانی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تأکید رئیس جمهور برای رعایت عدالت در پرداخت حقوق‌ها گفت: مجلس از این نوع نگاه عدالت‌محور رئیس جمهور و دولت استقبال می‌کند، بر این اساس، کسانی که حقوقی پایین‌تر دارند، می‌توانند دریافتی بالاتری نسبت به گذشته داشته باشند.
وی با تصریح بر اینکه مقصود دولت و مجلس این نیست که همه یکسان حقوق دریافت کنند، اظهار کرد: دریافت حقوق‌ها باید به‌نحوی باشد که وقتی به میزان پرداختی به افراد و کارمندان نگاه می‌کنیم، عدالت را در حاکمیت مشاهده کنیم.
عضو هیئت رئیسه مجلس به پیشنهادات پرداخت حقوق در سنوات گذشته اشاره و بیان کرد: در یک سال قرار شد 500 هزار تومان به همه اضافه شود، افرادی که حقوق بالایی دریافت می‌کردند از این موضوع ناراحت بودند.
وی با بیان "امسال دولت یک ترکیبی از عدد ثابت و درصد پیشنهاد برای افزایش حقوق‌ها داده است"، گفت: این پیشنهادها در کمیسیون‌های تخصصی و کمیسیون تلفیق مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد تا در نهایت در صحن علنی مجلس تصمیم‌گیری شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس درباره پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق‌ها در سال آینده گفت: دولت قصد دارد یک عدد ثابتی به حقوق همه افراد اضافه شود و یک درصدی نیز نسبت به حقوق همه افراد افزایش صورت بگیرد که حدود 10 درصد در نظر گرفته شده است، البته این افزایش درصدی به‌صورت پلکانی است و کسانی که حقوقی پایین‌تر دارند درصد بیشتری دریافت می‌کنند.
حاجی‌دلیگانی خاطرنشان کرد: مجلس به‌دنبال این است که لایحه دائمی شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان لشگری، تأمین اجتماعی و کشوری توسط دولت تعیین تکلیف شود زیرا از 140 لایحه‌ای که دولت قبل به مجلس فرستاده بود، دولت سیزدهم 10 مورد را تقاضای استرداد کرده است و حدود 100 مورد را تقاضای تداوم بررسی کرده است. 30 لایحه نیز تعیین تکلیف نشده است که یکی از آن‌ها لایحه دائمی شدن متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان است.
انتهای پیام/+
 
 
 
 
 
 
Yektanet: Vaccine
بازی کن و کارت هدیه ده میلیون ریالی جایزه بگیر (فقط تا 14 بهمن) | سمیه
 
تولید و چاپ انواع ساک پارچه‌ای + تحویل در سریع ترین زمان | پارس‌کاور
 
برای زیباترین شوق زندگی 30 + 10 درصد تخفیف محصولات نوین چرم
 
برنج دم سیاه اصل شمال با %%تخفیف%% عالی بخر !
 
از سپرده بانکی بیشتر سود بگیر
 
بهترین قیمت انواع پکیج دیواری و زمینی + گارانتی | دماتجهیز
 
فرشمیکا تی وی - ساعت‌ها ویدیوی آموزشی رایگان در زمینه‌های مختلف
 
آموزش آنلاین صفر تا صد بورس (کلاس‌های رایگان)
 
خرید ساعت اورجینال کاسیو مردانه فروشگاه اینترنتی تک ثانیه
 
 
 
 
http://asrehamoon.ir/vdci5waz5t1a5p2.cbct.html
نام شما
آدرس ايميل شما