تاریخ انتشار :شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۱
رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور از تشکیل کارگروه تدوین لایحه جامع حقوق و دستمزد کارکنان نظام اداری کشور و دستور رئیس جمهور مبنی بر اصلاح نظام پرداخت حقوق و دستمزد به صورت عادلانه خبرداد.
تشکیل کارگروه ویژه برای تدوین لایحه جامع حقوق و دستمزد کارمندان
به گزارش عصر هامون به نقل از روابط عمومی و بین‌الملل سازمان اداری و استخدامی کشور، روز 22 دی پس از دریافت دستور فوری رئیس جمهور، به سرعت برنامه‌ریزی برای تشکیل کارگروه ویژه «تدوین لایحه جامع حقوق و دستمزد کارکنان نظام اداری کشور» در دستورکار  این سازمان قرار گرفت و از همان شب پس از برگزاری جلسه توجیهی و تقسیم کار، فعالیت خود را آغاز کرد.
این کارگروه تحت عنوان «ستاد جهادی شهید مهدی باکری» به ریاست میثم لطیفی؛ معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی، از هفت کمیته «علمی»، «آمار و هوشمندسازی»، «حقوقی»، «ایثارگران»، «محتوایی»، «رسانه» و «پشتیبانی» تشکیل شد و در حال حاضر به صورت شبانه‌روزی و بدون تعطیلی تا انجام دستور، فعال است.
فعالیت سازمان اداری و استخدامی کشور در راستای برقراری عدالت در پرداخت‌ها به کارکنان نظام اداری کشور، از چهار ماه گذشته با راه‌اندازی سامانه «ثبت حقوق و مزایای کارکنان دولت» آغاز شده است و تاکنون آمار و اطلاعات 2 میلیون و 600 هزار کارمند در این سامانه جمع‌آوری شده که برای هر یک از آنها «شناسه یکتا» ایجاد شده است.
در حال حاضر با دستور رئیس جمهور مبنی بر فوریت در برقراری نظام عادلانه پرداخت حقوق و دستمزد، حساسیت موضوع «شفافیت و عدالت در پرداخت به کارکنان دولت» جدی‌تر مورد توجه دستگاه‌های دیگر قرار گرفته و سازمان اداری و استخدامی کشور با تشکیل کارگروه جهادی با عنوان «ستاد شهید مهدی باکری»، سرعت انجام عملیات را با برنامه‌ریزی برای کار شبانه‌روزی، شدت بخشیده است.
انتهای پیام/
 
 
 

مدیریت رایگان اکانت گوگل ادز | افراک
 
از سپرده بانکی بیشتر سود بگیر
 
"آموزش بورس" از مبتدی تا پیشرفته "کاملا رایگان"
 
چشم بسته سهام نخر! اول این آموزش رو ببین (کاملا رایگان)
 
آیا سیمکارت خود را هوشمند کرده‌اید؟
 
برای اولین بار در خاورمیانه: تولید بشکه فلزی PLD9000
 
بالاترین کیفیت را با برند caseme تجربه کنید
 
رایگان و آنلاین بورس رو یادبگیر و پولدار شو...(فقط امروز)
 
فروش ویژه کاپشن مردانه با ۵۰٪ تخفیف| موجودی محدود
 
 
http://asrehamoon.ir/vdcaymn6i49nye1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما