تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴
محمد هراتی با بیان این که کمک های مومنانه لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری است، گفت: تلاش های گروه های جهادی و خیرین در این زمینه بسیار حائز اهمیت هستند.
رزمایش کمک مومنانه لبیک به ندای رهبری و  حرکتی از جنس مکتب شهید سلیمانی است/ بیش از ۲ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع می شود
به گزارش عصرهامون محمد هراتی، فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: رزمایش کمک و همدلی مومنانه از افتخارات دین مبین اسلام و نظام جمهوری اسلامی است و نشان دهنده این بوده که در شرایط سختی و رنج، تمام ملت ایران همچون دوران هشت سال دفاع مقدس کنار هم قرار می گیرند و با هم بودن، اتحاد، انسجام را به نمایش می گذارند و نشان می دهند که توانایی انجام هر کاری را برای سرافرازی کشورشان دارند.

وی افزود: رزمایش مواسات و همدلی، تکرار دوباره کمک های گروه های جهادی و خیرین برای پشتیبانی از جبهه های هشت سال دفاع مقدس است که در واقع آن ها همیشه در صحنه ایران اسلامی، در این وادی نیز سنگ تمام گذاشتند.

این مقام مسئول با بیان اینکه پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری؛ کمک های مومنانه در قالب بسته های معیشتی توسط سپاه شهرستان ایرانشهر در حاشیه شهر و در مناطق محروم بین نیازمندان توزیع می شود، تصریح کرد: این رزمایش نمادی از همدلی گروه های جهادی و بسیجیان در مقابله با همه سختی‌ها است.

وی اضافه کرد: ۲ هزار و۵۰۰ سبد معیشتی کالا توسط گروه های جهادی و خیرین در سپاه شهرستان ایرانشهر آماده شده است تا بین خانواده های نیازمند و بی بضاعت توزیع شود.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر عنوان کرد: بسته معیشتی شامل برنج، ماکارونی و کنسرو رب و حبوبات بوده که ارزش هر بسته را پنج میلیون ریال است.

وی خاطرنشان کرد: یک بسیج یک روز در جنگ و یک روز در قالب کمک های مومنانه خدمت می کند که الگوی ما در این راه امیرالمومنین(ع) است.

هراتی عنوان کرد: همچنین تعداد ۶ عدد ویلچر به معلولین نیازمند در شهرستان ایرانشهر که تحت حمایت هیج ارگانی چون بهزیستی یا کمیته امداد نبودند، اهدا شده که قیمت هر عدد ویلچر به مبلغ ۴۰ میلیون ریال بوده است.

فرمانده سپاه شهرستان ایرانشهر بیان کرد: حرکتی که امروز بسیجیان و گروه های جهادی، خیرین در قالب رزمایش «کمک مومنانه» آغاز کردند بسیار ارزشمند بوده و درحقیقت این مسئله نشان دهنده این بوده که جنس این حرکت از جنس مکتب سردار شهید سلیمانی است.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcawmn6o49nyy1.k5k4.html
نام شما
آدرس ايميل شما