تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱
رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

قتل مسلحانه زوج میانسال توسط فرد ناشناس در زاهدان

ابراهیم ملاشاهی از قتل زن و شوهری میانسال توسط فرد مسلح ناشناس در خیابان سیستانی زاهدان خبر داد.
قتل مسلحانه زوج میانسال توسط فرد ناشناس در زاهدان
ابراهیم ملاشاهی، رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: ساعت ۲۲:۲۰ شب گذشته در پی تماس با مرکز فوریتهای پلیسی۱۱۰ و اعلام قتل مسلحانه زوجی میانسال داخل منزلشان در خیابان فرخی سیستانی زاهدان سریعا کارآگاهان پلیس آگاهی استان در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با حضور در صحنه با اجساد مردی ۵۷ ساله و همسر ۵۱ ساله اش که آثار اصابت گلوله بر سر و صورت مشهود بود رو به رو و در بررسی ها مشخص شد عروس آنها نیز بر اثر اصابت گلوله مجروح شده است.

رئیس پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچسان تصریح کرد: در تحقیقات از دیگر ساکنان منزل (یک پسر و ۳ دختر مقتولان) مشخص شد که فرد مسلح ناشناسی با لباس محلی و سر و صورتی پوشیده، پس از ورود به داخل منزل با تهدید اسلحه کلاش قصد سرقت زیورآلات ساکنان را داشته با داد و فریاد اهالی به سمت آنها شلیک و پس از به قتل رساندن این زوج و مجروح ساختن عروسشان سوئیچ خودروی پژو پارس آنها را که به دیوار آویزان بوده برداشته و با سرقت خودرو از داخل حیاط متواری میشود.

سرهنگ ملاشاهی با اشاره به انتقال سریع فرد مجروح شده به بیمارستان خاطر نشان: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پس از وقوع این جنایت تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل آغازشد که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcdsk0fnyt0oo6.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما