تاریخ انتشار :پنجشنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۰
علی شعبانی گفت: خدمت رسانی به سیل زدگان در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان تداوم دارد.
ایرانشهری ها به کمک سیل زدگان دلگان شتافتند /امداد رسانی همچنان تداوم دارد
به گزارش عصرهامون علی شعبانی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: در پی بارندگی شدید در منطقه بلوچستان، جاری شدن سیل، تخریب راه ها و آبگرفتگی منازل مسکونی، کمک های مردمی و بشر دوستانه اصناف و کسبه ایرانشهری برای مردم شهرستان دلگان ارسال شد.

وی افزود: در ادامه کمک به آسیب دیدگان از بارندگی ها، علاوه بر تیم های امدادی، اورژانس، وسایط سنگین، ماشین آلات، کمپرسی، تانکر آبرسان، تیم های تکنسین برق و مخابرات و آبفا و... که برای کمک به رفع مشکلات به وجود آمده در منطقه هستند، اقلامی مانند ۱۲۵۰ عدد کنسرو، ۱۲۰۰ قرص نان، ۳۰۰ تخته پتو، آب معدنی و اقلام خوراکی و بهداشتی توسط هلال احمر ایرانشهر برای توزیع بین مردم روستاهای آسیب دیده ارسال شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: دو اکیپ اورژانس و یک تیم امدادی دیگر از شهرداری ایرانشهر شامل کامیون های کمپرسی و مکنده و... برای کمک به مردم دلگان اعزام شد.

شعبانی خاطرنشان کرد: گروه های مختلف امدادی و جهادی از راهداری، برق، آبفا، مخابرات، امور عشایر، علوم پزشکی، اورژانس،شهرداری، صمت و کامیون داران و شرکت های بخش خصوصی با محوریت هلال احمر ایرانشهر، طی روزهای گذشته با حضور در مناطق سیل زده به کمک مردم دلگان شتافتند.

انتهای پیام/ http://asrehamoon.ir/vdcgtn9qzak9tn4.rpra.html
نام شما
آدرس ايميل شما