تاریخ انتشار :دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۸
نوری فرید از هلاکت یک قاچاقچی و توقیف محموله مواد افیونی در درگیری مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان سیب و سوران با قاچاقچیان مسلح خبر داد.
درگیری مأموران انتظامی سیب و سوران با قاچاقچیان مسلح مواد مخدر / هلاکت یک قاچاقی و مجروحیت یکی از مأموران انتظامی
نوری فرید، فرمانده انتظامی سیب و سوران در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ هايی دست یافتند که نشان می داد اعضای یک باند مسلح قصد انتقال محموله مواد مخدر از سیب سوران به نقاط مرکزی کشور دارند، بنابراین موضوع را به پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان اطلاع دادند.

وی افزود: در همین رابطه پلیس مبارزه با مواد مخدر سیب و سوران با پشتیبانی فنی و اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در قالب چند تیم عملیاتی به رصد و کنترل مسیر تردد قاچاقچیان پرداخته و سرانجام ساعتی پیش قاچاقچیان را که با یک دستگاه وانت نیسان در حال جا به جایی محموله مواد مخدر، در حوالی روستای "کهنمیر" بودند شناسایی کردند و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیب و سوران تصریح کرد: سوداگران مرگ با مشاهده عوامل انتظامی بدون توجه به اخطارهای صادره به سمت مأموران انتظامی تیراندازی کردند و درگیری مسلحانه آغاز شد.

وی اظهار کرد: در این درگیری که حدود نیم ساعت ادامه داشت بر اثر آتش پر حجم تکاوران پلیس، یک نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسید و دیگر قاچاقچیان با تنگ شدن عرصه بر خود، با استفاده از تاریکی شب به اطراف متواری شد.

نوری فرید، با اشاره به کشف یک قبضه سلاح کلاش و توقیف خودروی حامل مواد مخدر قاچاقچیان خاطر نشان کرد: متأسفانه در این درگیری یکی از عوامل انتظامی این شهرستان از ناحیه سر مجروح و سریع به بیمارستان منتقل شد.

وی افزود: اطلاعات تکمیلی در خصوص میزان مواد مخدر کشف شده متعاقبا اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcfmtdy1w6djva.igiw.html
نام شما
آدرس ايميل شما