تاریخ انتشار :چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

پایان قدرت نمائی ۴ قاچاقچی مواد مخدر به مرکز کشور

سردار احمد طاهری از دستگیری ۴ سوداگر مرگ و کشف ۵۱۱ کیلو مواد افیونی در شمال سیستان و بلوچستان خبر داد.
پایان قدرت نمائی ۴ قاچاقچی مواد مخدر به مرکز کشور
سردار احمد طاهری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اعضای یک باند سازمان یافته را که قصد انتقال محموله مواد مخدر از شمال استان به مرکز کشور را داشتند، شناسایی کردند.

وی افزود: در این رابطه عصر روزگذشته مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان های هیرمند و نیمروز در قالب چند تیم عملیاتی با رصد مناطق صعب العبور شمال استان، اعضای این باند را که با ۲ دستگاه پژو ۴۰۵ در حال جابه جایی محموله مواد مخدر حوالی روستای "ماککی" هیرمند بودند، مشاهده کردند و به آنها دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ  بدون توجه به ایست پلیس، قصد فرار از محل را داشتند که با اقدام به موقع مأموران هر ۲ خودروی آنها زمین گیر شد.

وی بیان کرد: در این عملیات ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن دستگیری ۴ سوداگر مرگ، در بازرسی از خودروهای توقیفی از آنها، ۵۱۱ کیلو و ۴۰۰ گرم تریاک را کشف کردند و متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

کشف ۳۵ تن روغن خوراکی قاچاق

طاهر اضافه کرد: در راستای طرح‌ مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی سفید آبه شهرستان نیمروز، هنگام کنترل خودرو های عبوری در محور نهبندان به زاهدان به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی افزود: ماموران در بازرسی از این کامیون ۳۵  تن روغن خوراکی قاچاق فاقد هرگونه مدارک و مجوز حمل را کشف کردند، ارزش محموله کشف شده برابر نظر کارشناسان ۶ میلیارد ريال برآورد شده است که در این رابطه ۲ متخلف شناسایی و به مراجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/
http://asrehamoon.ir/vdcbzsb88rhba0p.uiur.html
نام شما
آدرس ايميل شما