تاریخ انتشار :پنجشنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۳۴
ابراهیم ملاشاهی از قتل مرد ۴۶ ساله و مادر ۷۴ساله وی توسط سرنشینان مسلح یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در خیابان جانبازان زاهدان خبر داد.
قتل مسلحانه ۲ شهروند در زاهدان/تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری متهمان ادامه دارد
ابراهیم ملاشاهی، رئیس پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: ساعت ۱۲:۱۷ ظهر دیروز در پی تماس با مرکز فوریت های پلیسی۱۱۰ و اعلام یک مورد تیر اندازی منجر به قتل ۲ شهروند در خیابان جانبازان ۱۱ زاهدان، کارآگاهان پلیس آگاهی استان در صحنه حاضر شدند.

وی افزود: با حضور ماموران درصحنه، ۲ مرد ۴۶ و ۳۰ ساله و پیرزنی ۷۴ ساله داخل یک دستگاه پژو ۴۰۵ روئیت و مشخص شد مرد ۴۶ ساله بر اثر اصابت گلوله به سرش در دم به قتل رسیده و ۲ سرنشین دیگر خودرو نیز که یکی مادر مقتول و دیگری خواهر زاده وی بود، بر اثر اصابت گلوله مجروح شده اند.

ملاشاهی اظهار کرد: با حضور عوامل اورژانس هر ۲ فرد مجروح شده به بیمارستان منتقل که متاسفانه علیرغم تلاش تیم پزشکی پیر زن مجروح نیز به دلیل جراحت وارده به سر در بیمارستان فوت کرد.

وی بیان کرد: در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی ماجرا مشخص شد، ۳ نفر سرنشینان مسلح و ناشناس یک دستگاه پژو ۴۰۵ نقره ای با سر و صورتی پوشیده با اسلحه کلاش به سمت خودروی مقتولان تیر اندازی کرده و از محل متواری شده اند.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله پس از وقوع این جنایت تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری عاملان آن آغاز شده است که به محض حصول نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/
 
http://asrehamoon.ir/vdcdnk0ffyt0o96.2a2y.html
نام شما
آدرس ايميل شما